Нам 5 років!

Щиро вітаємо усіх працівників і студентів ДУІТ зі святом!

Сьогодні ми святкуємо день народження нашого університету!

Державний університет інфраструктури та технологій – університет зі славними традиціями та високою міжнародною репутацією в галузі освіти та наукових досліджень.

Наш Університет є наймолодшим і, одночасно, одним із найстаріших навчальних закладів столиці України, оскільки утворений шляхом об’єднання двох закладів вищої освіти м. Києва – Державного економіко-технологічного університету транспорту та Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, кожен із яких має більш ніж сторічну історію свого становлення та розвитку. Нашими колективами був створений прецедент в новітній історії України, коли два ЗВО за власною ініціативою, добровільно вирішили подвоїти свій потенціал та об’єднатись в один Університет.

29 лютого 2016 р. побачило світ розпорядження Кабінету Міністрів України про створення нового Університету!

За ці роки ми досягли багато успіхів: підготовлено кілька тисяч висококваліфікованих фахівців для залізничного та водного транспорту, наукових, освітніх установ та суб’єктів підприємництва в транспортному та пов’язаних з ним секторах, сотні вчених, керівників підприємств, організацій і установ, фахівців-виробничників, які є гордістю Університету та всієї держави!

Ми надаємо можливості професійного розвитку та надихаємо на створення нових стандартів життя.

З 2018 року Університет входить до списку 200 кращих університетів країни за результатами Консолідованого рейтингу вишів України – «Топ-200 Україна». За результатами рейтингу у 2020 році ДУІТ посів 108 місце в Україні та 20 місце серед Київських вишів (із 60-ти).

Сьогодні ДУІТ – це:

• Класична освіта за Європейськими стандартами!
  • Широкий спектр курсів і програм!
  • Використання сучасних технологій та поєднання різних форм навчання!
  • Поєднання навчання з практичною підготовкою!
  • Потужний кадровий потенціал!
  • Співпраця з провідними вишами країн Європи та світу!
  • Членство в Міжнародній асоціації морських університетів IAMU!
  • Інтеграція випускників в європейський та світовий простір!
  • Підготовка конкурентоспроможних фахівців для транспортної галузі!

І, найголовніше, – ми навчаємо успіху!

Відеоролик, присвячений 5-річчю ДУІТ, дивіться ТУТ