ДУІТ та ГО «Я без бар’єрів. Я з кордонами» підписали Меморандум про співпрацю у сфері психології

ДУІТ та ГО «Я без бар’єрів. Я з кордонами» підписали Меморандум про співпрацю у сфері психології

Співробітництво зі стейкхолдерами є важливим напрямком освітньої стратегії Державного університету інфраструктури та технологій. Пошук нових інноваційних рішень, знайомство з актуальними запитами ринку, підтримка креативних ініціатив є пріоритетними напрямками діяльності Університету, що повністю збігається із векторами розвитку перспективної організації «Я без бар’єрів. Я з кордонами». Тому у квітні 2024 року ДУІТ та молода громадська організація стали партнерами! 

Меморандум про співпрацю був підписаний т.в.о. ректора Юрієм ДУДНИКОМ та директором ГО «Я без бар’єрів. Я з кордонами» Володимиром КИШЕНЕЮ у присутності декана факультету судноводіння Олександра ЄЛЄАЗАРОВА, в.о. завідувача кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін Дар’ї ПОГРІБНОЇ та засновника ГО «Я без бар’єрів. Я з кордонами» Катерини ДІБРОВИ. 

Пріоритетним напрямком співробітництва була визначена співпраця під час реалізації навчального процесу в межах освітньо-професійної програми «Практична психологія». 

Сторони домовилися про наступні аспекти:

  • проходження практики здобувачами ДУІТ;
  • розробку та впровадження корекційних програм; 
  • здійснення спільних соціально-психологічних та наукових проєктів.

Подальша співпраця не виключає залучення здобувачів та науково-педагогічних працівників інших спеціальностей Університету, адже Громадська організація «Я без бар’єрів. Я з кордонами» планує залучитися до багатьох громадських проєктів як координаційний центр. 

Державний університет інфраструктури та технологій дякує засновнику ГО «Я без бар’єрів. Я з кордонами» Катерині ДІБРОВІ за ініціативу та пропозицію співробітництва!

Що ви бажаєте знайти?