Вітаємо з днем молоді!

Щиро вітаємо молодь нашого університету з Днем молоді!

Молодість – це не просто певний період у житті людини, а ще й особливий стан душі. Тому День молоді вважається святом творчості, енергії, пізнання та реалізації найсміливіших задумів. Молодість – це фундамент для серйозного, складного життя. І сьогодні головне побажання для молодих людей – побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві. Молодим сьогодні всі шляхи відкриті. Адже саме молодість дає можливість проходити крізь неприступні перешкоди. Бажаємо вам жити так, щоб років через п’ятдесят ви змогли сказати, що тільки завдяки вам, мир на землі став незрівнянно краще. І щоб молодість ваша проходила настільки значимо і продуктивно, щоб можна було написати про це багато томів книг. Шукайте, знаходьте тих, хто буде вам самим рідним не тільки в молодості, а й потім, коли день молоді святкуватимуть ваші внуки. Зловіть курс, по якому ви підете по життю, а разом з ним і попутний вітер! Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам! Будьте щасливі!

Керівництво ДУІТ