З глибокою скорботою сповіщаємо,

що 18 січня 2021 року на шістдесят шостому році життя перестало битися серце ПАНІНА Владислава Вадимовича, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора, ректора Державного університету інфраструктури та технологій, людини, яка була видатним фахівцем, науковцем і зразком самовідданого служіння освіті і науці.

Його внесок у розвиток університету є неоціненним.

Він народився 30 серпня 1955 році в м. Києві. У 1978 році закінчив механічний факультет Київського інституту інженерів цивільної авіації (нині — Національний авіаційний університет) за спеціальністю «Експлуатація літальних апаратів та двигунів».

З 1978-го до 2000 року працював на кафедрі «Теорії авіаційних двигунів», де за цей період обіймав посади інженера, завідувача лабораторії, асистента й доцента. У 1987 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Експлуатація та ремонт повітряного транспорту».

З 1988–2000 роках Владислав Панін працював заступником декана механічного факультету Київського інституту інженерів цивільної авіації. У 2003 році захистив докторську ­дисертацію «Моніторинг газодинамічної стійкості компресорів авіаційних газотурбінних двигунів в експлуатації». Цього ж року став деканом механіко-енергетичного факультету Аерокосмічного інституту Національного авіаційного університету.

У 2009 році за комплекс підручників із теорії авіаційних газотурбінних двигунів у трьох книгах: «Газотурбінні двигуни літальних апаратів» (2000), «Теорія теплових двигунів» (2001) та «Теорія авіаційних газотурбінних двигунів» (2005) — у складі колективу авторів Владислав Вадимович відзначений Державною премією України в галузі науки і техніки.

Із 2010-го до 2011 року Владислав Панін виконував обов’язки ректора, а у 2011 році був обраний ректором Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного. За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю у 2012 році йому присвоєно почесне звання заслуженого діяча науки і техніки України.

З 2016 року Владислав Вадимович виконував обов’язки ректора Державного університету інфраструктури та технологій, а у 2019 році – ректор цього закладу.

Владислав Панін – видатний вчений, новатор у сфері підвищення ефективності функціонування енергетичних установок на транспорті, зокрема вивчення газодинамічної стійкості та діагностики авіаційних і наземних газотурбінних двигунів в експлуатації. Залишив після себе понад 160 друкованих праць, 5 авторських свідоцтв і більш ніж 15 патентів.

Життя Владислава Паніна – приклад елітного дослідника, який присвятив себе підготовці фахівців високої кваліфікації для авіації, організаторській діяльності у сфері науки й освіти та підвищенню ефективності функціонування енергетичних установок на транспорті.

Колектив Державного університету інфраструктури та технологій висловлює щире співчуття рідним і близьким з приводу непоправного горя.

Владислав Вадимович назавжди запам’ятається щирою інтелігентною людиною, талановитим керівником і педагогом, який користувався авторитетом і повагою.

В серцях усіх працівників університету назавжди залишиться світла пам’ять про нього.