З глибокою скорботою сповіщаємо,

З глибокою скорботою сповіщаємо,

що 18 січня 2021 року на шістдесят шостому році життя перестало битися серце ПАНІНА Владислава Вадимовича, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора, ректора Державного університету інфраструктури та технологій, людини, яка була видатним фахівцем, науковцем і зразком самовідданого служіння освіті і науці.

Його внесок у розвиток університету є неоціненним.

Він народився 30 серпня 1955 році в м. Києві. У 1978 році закінчив механічний факультет Київського інституту інженерів цивільної авіації (нині — Національний авіаційний університет) за спеціальністю «Експлуатація літальних апаратів та двигунів».

З 1978-го до 2000 року працював на кафедрі «Теорії авіаційних двигунів», де за цей період обіймав посади інженера, завідувача лабораторії, асистента й доцента. У 1987 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Експлуатація та ремонт повітряного транспорту».

З 1988–2000 роках Владислав Панін працював заступником декана механічного факультету Київського інституту інженерів цивільної авіації. У 2003 році захистив докторську ­дисертацію «Моніторинг газодинамічної стійкості компресорів авіаційних газотурбінних двигунів в експлуатації». Цього ж року став деканом механіко-енергетичного факультету Аерокосмічного інституту Національного авіаційного університету.

У 2009 році за комплекс підручників із теорії авіаційних газотурбінних двигунів у трьох книгах: «Газотурбінні двигуни літальних апаратів» (2000), «Теорія теплових двигунів» (2001) та «Теорія авіаційних газотурбінних двигунів» (2005) — у складі колективу авторів Владислав Вадимович відзначений Державною премією України в галузі науки і техніки.

Із 2010-го до 2011 року Владислав Панін виконував обов’язки ректора, а у 2011 році був обраний ректором Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного. За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю у 2012 році йому присвоєно почесне звання заслуженого діяча науки і техніки України.

З 2016 року Владислав Вадимович виконував обов’язки ректора Державного університету інфраструктури та технологій, а у 2019 році – ректор цього закладу.

Владислав Панін – видатний вчений, новатор у сфері підвищення ефективності функціонування енергетичних установок на транспорті, зокрема вивчення газодинамічної стійкості та діагностики авіаційних і наземних газотурбінних двигунів в експлуатації. Залишив після себе понад 160 друкованих праць, 5 авторських свідоцтв і більш ніж 15 патентів.

Життя Владислава Паніна – приклад елітного дослідника, який присвятив себе підготовці фахівців високої кваліфікації для авіації, організаторській діяльності у сфері науки й освіти та підвищенню ефективності функціонування енергетичних установок на транспорті.

Колектив Державного університету інфраструктури та технологій висловлює щире співчуття рідним і близьким з приводу непоправного горя.

Владислав Вадимович назавжди запам’ятається щирою інтелігентною людиною, талановитим керівником і педагогом, який користувався авторитетом і повагою.

В серцях усіх працівників університету назавжди залишиться світла пам’ять про нього.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?