Студенти закладів фахової передвищої освіти

Міжнародний конкурс ЕКОплаката. Конкурсні роботи.

Анастасія Гатак, студентка ІІ курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Плакат “Лист любові”

Меланія Каліян, студентка ІІІ курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Плакат “Перлина”

Микита Шпітько, студент ІІІ курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Плакат “Failure” (невдача)

Вікторія Саврій, студентка ІІІ курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Плакат “Я також маю почуття”

Мар`яна Олійник, студентка 4 курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Планета благає – ілюстрація того, як почуватиметься планета у двох випадках: з однієї сторони – турбота, з іншої – недбайливе ставлення…

Вікторія Стасів, студентка 4 курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Плакат “Надія”

Яна Гомбаш, студентка І курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Назва роботи “Наслідки…”

Тетяна Колодка, студентка ІІ курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Назва роботи “Людина -загроза природі”

Єлізавета Галкіна, студентка ІІІ курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Плакат відображає проблему шкідливого впливу електричного струму на навколишній світ

Надія Кулинич, студентка ІІ курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Плакат «Яка ціна твого хутра?» Коментар до роботи: «Я сподіваюсь, що моя робота привернула Твою увагу, хоча б на декілька секунд, аби наступного разу у хутрових торгівельних точках, Ти почав оцінювати хутряні вироби не грошима, а кількістю загиблих для цього тварин!» Тварини – не товар.

Катерина Ганін, студентка Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Плакат «Байдужість оточуючих». Коментар до роботи: в теперішньому світі люди рідко задумуються про навколишнє середовище і про своє майбутнє. Своєю роботою я хотіла показати людську безвідповідальність та байдужість. Замість того, аби зберегти те, що ми зараз маємо, ми ще більше наражаємо себе на небезпеку, адже з часом, з таким відношенням до природи ми не тільки сприяємо вимиранню тварин, але й погіршуємо якість води, повітря, грунту. Щоб такого не сталося, нам варто негайно задуматись і старатись виправити це

Ярина Забитівська, студентка ІІ курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Плакат “Диво”. Коментар до роботи: гляньте, навколо нас стільки дива! Часто ми вважаємо його надто буденним, щоб звертати на нього увагу, але цей прекрасний світ безумовно вартий її. Нерідко ми його нищимо: випадково або спеціально. Люди стали дуже могутніми, але на них лягла велика відповідальність. Ми повинні берегти наш дім, нашу природу, ми маємо берегти чудо!

Анна Чумакова, студентка ІІІ курсу Херсонського фахового коледжу культури і мистецтв. Плакат «Дитячі мрії»

Ілля Данилюк, студент ІІІ курсу Херсонського фахового коледжу культури і мистецтв

Вероніка Полякова, студентка ІІІ курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Плакат “Тварини в небезпеці”

Ксенія Свірідова, Запорізький електротехнічний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка»

Катерина Дмитренко, студентка ІІІ курсу Херсонського фахового коледжу культури і мистецтв. Тематичний напрям “Екокультура: формування української національної ідентичності”

Катерина Риженко, студентка ІІІ курсу Херсонського фахового коледжу культури і мистецтв. Плакат “Ехо людських дій”

Христина Яремко, студентка 4 курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Плакат «Все залежить від тебе». Авторський коментар: я хотіла показати, як буде виглядати наше довкілля у майбутньому, якщо не будемо дбати за екологію. Життя у протиогазі та між горами сміття – невтішна перспектива. Тому цим плакатом хочу закликати всіх почати дбати за навколишнє середовище, а саме: сортувати сміття, не купувати зайвий одяг, замінити поліетиленові пакети на паперові, зменшити використання пластику і нарешті, не викидати відходи у річки, моря, океани. Наше майбутнє залежить тільки від нас!

Ярослав Ізвьосткін, студент 4 курсу Запорізького вищого професійного училища моди і стилю. Авторський коментар: робота виконувалась з ціллю захисту тварин від споживчого користування. Ми живемо в сучасному світі, де є багато технологій та винаходів, які забезпечують нас необхідним, в тому числі й одягом. Показано ставлення людини до тварин… Нібито все гарно, але ця “краса” коштувала життів беззахисних звірят. Мені здається, це привід задуматись над цінностями. Не таких жертв потребує краса, тому що норкова шуба потрібна лише норці

Юлія Дика, студентка ІІІ курсу Запорізького вищого професійного училища моди і стилю. На плакаті зображено два персонажа: людина (як її бачить природа) і природа. Природа, а саме її незаймана частина, зображена у символі родючості – яйці. Потріскана земля, що була висушена сонцем (символ щастя, тепла, боротьби та вічної молодості), але росток, з двома листями (символ двоєдиння, а також прямий росток в чистій землі символізує резонанс чоловічого та жіночого початку) все ще намагається вижити в умовах, які його оточують. Решту частину постеру займає людина, яка зібрана зі всіх частин її темної сторони, які лякають, та вбивають природу. Сміття, заводи, радіація та інше – було почато людиною. Чорні руки тягнуться до незайманої природи, аби оволодіти нею. Контрастність кольорів, масштабність проблеми, червоні очі ярості – це все повинно лякати глядача

Діана Приходько, студентка І курсу Фахового коледжу мистецтв та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну  КНУТД, м. Київ

Микита Демішев, студент ІІІ курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури, м. Дніпро

Вероніка Августовська, студентка І курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Назва роботи «А яке майбутнє обираєш ти?»

Дмитро Глинка, студент І курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Автор вважає, що сортуючи сміття, ми допомагаємо вторинному використанню пластмасси для протезування військових

Дмитро Заруднюк, студент ІІІ курсу фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД, м. Київ. Номінація “Інфографіка”

Олена Суворова, студентка І курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну

Марія Яцишин, студентка ІІІ курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну

Надія Кудасюк, студентка І курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну

Назар Воробель, студент Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну

Вікторія Копичин, студентка II курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Тематичний напрям “Екологія культури“.

Cофія Сушинська, студентка 4 курсу Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу. Поштовхом до створення даної роботи була катастрофічна екологічна ситуація на планеті. Можливо спільними зусиллями ми врятуємо нашу планету, надихнемо людей на більш розумну поведінку по відношенню до Землі та всіх організмів, які на ній живуть.

Анастасія Одінцова, студентка ІІІ курсу Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу. Назва роботи «Дерева – брати зелені наші»

Юрій Ривак, студент І курсу Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Декоративний розпис “Природа – також дім”

Тетяна Гуменюк, студентка ІІ курсу Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв. Назва роботи “Життя в твоїх руках”

Ольга Корнута, студентка ІІІ курсу Фахового коледжу мистецтв ім. А. Ерделі, м. Ужгород

Марія Соловей, студентка ІІ курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Плакат “Дерево Життя”

Анастасія Софілканич, студентка ІІІ курсу Фахового коледжу мистецтв ім. А.Ерделі, м. Ужгород
Євгенія Черепко, студентка ІІІ курсу Фахового коледжу мистецтв ім. А.Ерделі, м. Ужгород

Діана Чаленко, студентка ІІІ курсу Чернігівського фахового коледжу інженерії та дизайну КНУТД. Плакат “Збережи природу нашого світу”. Головна ідея – це збереження чистоти у нашому світі, адже від сміття страждає вся планета. Наше майбутнє залежить від того, як ми будемо ставитись до нашої природи

Володимир Мерзляков, студент ІІІ курсу Чернігівського фахового коледжу інженерії та дизайну КНУТД.

Аріна Щоголь, студентка ІІ курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу. Плакат “Земля – останній шматок”

Ліліана Вільхова, студентка 4 курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу. Номінація “Слово-образ”

Лариса Ковальова, студентка ІІІ курсу Чернігівського фахового коледжу інженерії та дизайну КНУТД. Плакат «Маленький сірничок – велике лихо». Елементарна людська необережність часто стає причиною великих лісових пожеж на межі техногенних катастроф

Анна Клюшник, студентка ІІ курсу Решетилівського художнього професійного ліцею, Полтавська обл. Плакат “Сім`я без майбутнього”

Микита Жовнірчук, студент І курсу Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну ім. В.Шкрібляка, м. Чернівці

Вікторія Попова, студентка ІІ курсу Решетилівського художнього професійного ліцею, Полтавська обл.

Марта Левицька, студентка 4 курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури, м. Дніпро

Іванків Тетяна, студентка ІІ курсу Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника, 2021 р. Назва роботи “Згорання” (знищиш землю – “згориш” і сам)

Навка Софія, студентка ІІ курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу. Плакат “Гру закінчено”

Савчин Любов проти засмічення моря. 4 курс Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської Національної академії мистецтв, м. Львів

Фоменко Аліна, студентка 4 курсу Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури, м. Дніпро

Яценко Станіслава, студентка 4 курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури , м. Дніпро. Номінація “Екологія культури: формування української національної ідентичності”, назва роботи “Україна в серці”
Дробіняк Надія пропонує плакати “Не руйнуй!”, 4 курс Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської Національної академії мистекцтв, м. Львів

Маляренко Анастасія, диптих «Дружні відносини». ІІІ курс Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу

Кучеріна Валерія, студентка 4 курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Назва роботи “Шлях у майбутнє”

Ось так сатирично запрошує нас відвідати Карпати Поцелуйко Софія, студентка 4 курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури

Гаєва Лілія, студентка 3 курсу  Чернігівського фахового коледжу інженерії та дизайну КНУТД,  вважає, що її плакат закликає задуматись про своє майбутнє. Що буде з екологією, якщо ми не перестанемо використовувати пластиковий одноразовий посуд, поліетиленові пакети, упаковки для продуктових товарів і т.д.? Адже кожного дня звичайний українець використовує величезну кількість цього шкідливого непотребу, який отруює повітря, воду і псує навколишнє середовище.

Секція “Студенти коледжів”. Лубенець Інна, студентка 4 курсу Львівського фахового коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша за співіснування людини  в гармонії з природою. Тому її зацікавила тема “Цирк без тварин”. На її думку, це цивілізаційна потреба і довготривала справа, справа часу.

 

Гутник Анастасія. Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж, Що тут ще можна додати?

Студентка 2 курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури Діана Приходько створила “еко” жирафа з пластику

Турчіна Аліна, студентка 1 курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури закликає захистити Фауну

Белей Дар`я, студентка 4 курсу ФКМД КНУТД. Назва плаката “Обійми Землі”

Миклащук Роксолана, ІІІ курс Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, м. Львів

Анна Хомич, студентка 4 курсу Львівського фахового коледжу декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша

Чалова Ксенія, 4 курс Дніпропетровськиого фахового мистецько-художнього коледжу культури, м. Дніпро

Мельник Діана, Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, студентка ІІІ курсу.
Що ви бажаєте знайти?