Міжнародні проекти

Міжнародні проекти

Проект WARN Академічна протидія гібридним загрозам (Academic Response to Hybrid Threats)
Мета проекту полягає в підвищенні національної безпеки та подоланні нестачі сервісів безпеки, яка виникла через появу гібридних загроз. Безпековий сектор не має достатніх можливостей та ресурсів для самостійної протидії складним гібридним загрозам, він повинен спиратися на обізнаність в питаннях безпеки професіоналів критичних галузей та суспільства в цілому. Розуміння комплексної взаємозалежності та критичної вразливості в ключових секторах є життєво важливим для підвищення стійкості нації до безпекових викликів, а отже, – особистої безпеки та добробуту її громадян.

Детальніше →

Презентація  міжнародного проекту  “Академічна протидія гібридним загрозам”  (International project presentation “Academic response to gibrid threats”)
Завантажити (.pdf)

 


 

Проект Erasmus+ KA2 Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг
(Crisis and Risks Engineering for Transport Services)

Мета проекту полягає у підтримці розвитку інжинірингу криз та ризиків транспортних послуг для забезпечення стійкості транспортних систем України (UA), Азербайджану (AZ) і Туркменістану (TM) для їх інтеграції в світовій транспортній мережі. Для вкладу в розвиток інжинірингу криз та ризиків транспортних послуг в країнах-партнерах буде створено середовище для навчання висококваліфікованих фахівців, які затребувані на ринку праці, на основі Європейських кращих практик та Болонського процесу.

Детальніше

Презентація  міжнародного проекту  “Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг”  (Crisis and Risks Engineering for Transport Services)
Завантажити (.pdf)

Що ви бажаєте знайти?