Міжнародна конференція, присвячена 75-річчю Литовської морської академії

Міжнародна конференція, присвячена 75-річчю Литовської морської академії

У період з 27 по 29 червня 2023 року у місті Клайпеда відбулась міжнародна конференція, присвячена 75-річчю Литовської морської академії (LAJM), з якою наш університет співпрацює вже багато років.

Спільноту Литовської морської академії вітала велика група партнерів, колег, гостей, які співпрацюють, підтримують та йдуть рука об руку з LAJM. 

Серед них були й представники Державного університету інфраструктури  та технологій: перший проректор Анатолій Горбань та помічник ректора Олександр Собовий. Вони привітали від імені колективу працівників ДУІТ колектив Литовської морської академії з ювілейною датою.  Зустріч була насиченою та якісною, зокрема обговорили нові можливості співпраці в проектній діяльності та нову редакцію договору про партнерство між Університетом і Литовською вищою морською школою. Питання можливої співпраці також були обговорені з представниками навчальних закладів Латвії, Румунії, Чорногорії, Нідерландів, Франції та Сакартвела.

По завершенню конференції керівництво LAJM висловило щиру подяку всім, хто плекає морські традиції та у співпраці створює сучасну, відкриту, засновану на інноваціях ЛИТОВСЬКУ МОРСЬКУ АКАДЕМІЮ!

Що ви бажаєте знайти?