Представники ДУІТ на IX Казахсько-Німецькому логістичному форумі

10 грудня 2021 року ДУІТ та кафедра бізнес-логістики та транспортних технологій прийняли активну участь у IX Казахсько-Німецькому логістичному форумі: “РОЛЬ КЛАСТЕРІВ У РОЗВИТКУ СУЧАСНИХ НАЦІОНАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙНИХ СИСТЕМ”, який був організований нашим партнером – Казахсько-Німецьким університетом.

Від Державного університету інфраструктури та технологій виступали викладачі та партнери, а саме: доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування – Карпенко Оксана; голова делегації України при Центрі ООН зі Спрощення Процедур Торгівлі та Електронним Діловим Операціям (СЕФАКТ ООН), голова Наглядової ради акціонерного товариства “ПЛАСКЕ” – Олег Платонов; голова постійної комісії з питань розвитку транспорту та зв’язків Харківської області – Віктор Остапчук.

На форумі висвітлювались сучасні та актуальні питання щодо стратегічного розвитку транспорту, виробництва та міської логістики.

Дякуємо партнерам, колегам та здобувачам університету за активну участь у міжнародному форумі! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!