Воркшоп «Коєволюція «Бізнес-Університет»: нові реалії – нові практики»

Воркшоп «Коєволюція «Бізнес-Університет»: нові реалії – нові практики»

15 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники факультету управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій відвідали воркшоп, об’єднаний темою “Коєволюція “Бізнес-Університет”: нові реалії – нові практики”. 

Воркшоп було організовано для поширення результатів та матеріалів проєктів Erasmus+ KA2 (Розвиток потенціалу вищої освіти та Стратегічні партнерства): «Спільна мультидисциплінарна програма підприємницької підготовки в галузі штучного інтелекту для Індустрії 5.0» – JoInME; «Академічна протидія гібридним загрозам» – WARN; «Розкриття трансформаційного потенціалу українських університетів щодо кліматично нейтральних та стійких міст» – UniCities.

Присутні мали нагоду заслухати координаторку проєкту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні» Світлану Шитікову на тему «Синергія проєктів та взаємодія команд як запорука успіху та вагомого впливу проєктів на різних рівнях». Доцентка кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою ХНУРЕ Світлана Гришко доповіла про «Особливості викладання в умовах гібридних загроз – за результатами проєкту WARN». Доцентка кафедри штучного інтелекту ХНУРЕ Марія Головянко більш детально розповіла про те, «Як навчити стартапам – за результатами проєктів European Virtual Venture і JoInMЕ». Також Світлана Гришко поділилася інформацією про те, «Що варто знати технарям про бізнес» – за результатами проєктів European Virtual Venture і JoInMЕ». Проректор з міжнародних зв’язків та розвитку МНТУ Станіслав Кухтик підготував доповідь на тему: «Університети як каталізатори системних змін у містах у напрямку зеленої відбудови, кліматичної нейтральності та сталого розвитку за матеріалами проєкту UniCities.

За час проведення воркшопу спікери та всі присутні розглянули результати реалізації кожного проєкту з метою забезпечення сталого розвитку України.

Що ви бажаєте знайти?