Підписано договір про співпрацю з Литовським університетом!

Чудова новина! У місті Вільнюс (Литва) було підписано договір про співпрацю між Державним університетом інфраструктури та технологій та Університетом Казимира Семеновича (KSU).

KSU є приватною акредитованою інституцією вищої освіти, що діє у Вільнюсі та Клайпеді з 2003 року.

Університет Казимира Семеновича – найбільш розвинена дослідницька та навчальна організація у сфері вищої освіти в Литві, що засновує свою діяльність на принципах академічної свободи та гармонії, розвиває основні сфери дослідження та освіти на міжнародному рівні з урахуванням глобальних викликів, що прагне створення та формування у студентів глобального знання та ціннісно-орієнтованого підходу. Університет пропонує програми навчання з основних сфер соціальних наук – бізнес та менеджмент, державне управління, право, комунікації, політологію тощо. Університет пропонує 10 програм бакалавра, 6 програм магістра та 1 інтегровану (бакалавр+магістр) навчальну програму, а також очно-заочне, дистанційне навчання та тренінги.

Договір підписали:

• Аусте Кишкене  – Ректор KSU, доцент, доктор наук;
  • Анатолій Горбань – перший проректор ДУІТ, доцент, кандидат наук.

Участь у перемовинах також прийняли:

• Габия Скучайте – канцлер СМК;
  • Олександр Ланецький – директор Інституту розвитку міжнародної інфраструктури (Литва, Вільнюс), директор Friendly Avia Support, політичний оглядач, кореспондент журналу Forbes Україна, Форбс Польща. Освіта: Каунаський технологічний університет (2009-2011),  B.A. Business Management;
  • Олександр Собовий –  радник ректора ДУІТ, доцент, кандидат наук.

Сподіваємось на успішну та плідну співпрацю!