Зустріч із делегацією Варшавського Університету Менеджменту

Зустріч із делегацією Варшавського Університету Менеджменту

23 червня 2021 року між Державним університетом інфраструктури та технологій та Варшавським Університетом Менеджменту було укладено угоду про співпрацю.

Іноземну делегацію представляли начальник міжнародного відділу Варшавського Університету Менеджменту Піотр Мікосік, ад’юнкт Войчеч Сломка та офіційний представник з розвитку співробітництва зі східними ринками Валерій Кузнецов. Зі сторони керівництва ДУІТ на переговорах були присутні ректор Надія Брайковська, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Дудник, директор Інституту залізничного транспорту Володимир Твердомед, декан факультету Управління і технологій Світлана Боняр та заступник декана Наталія Валявська, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління і адміністрування Оксана Карпенко, професор кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій транспорту Олександр Стасюк, начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Юлія Калашник та начальник навчального відділу Ірина Сарахман.

Предметом даної Угоди стала некомерційна співпраця, яка спрямована на гармонізацію освітніх програм різного рівня, створення можливості паралельного навчання здобувачів освіти та запровадження програм подвійних дипломів. У ході переговорів була досягнута попередня домовленість про академічну мобільність науково-педагогічного персоналу та студентства, що дозволить підвищувати кваліфікацію фахівців університетів шляхом проходження стажування. Під час зустрічі було обговорено можливі кроки про налагодження співпраці в сфері навчальної та науково-дослідної роботи.

Попереду – тісне та плідне співробітництво, цікаві і взаємовигідні проекти!

Що ви бажаєте знайти?