КІВТ став членом асоціації EDINNA

КІВТ став членом асоціації EDINNA

Чудова новина! Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного ДУІТ прийнятий до міжнародної асоціації навчальних закладів, які виконують підготовку фахівців з внутрішнього водного транспорту! Вітаємо всіх співробітників та студентів КІВТ! 

EDINNA – це освітня мережа шкіл і навчальних інститутів внутрішніх водних шляхів. Під час круглого столу Центральної комісії судноплавства по Рейну (CCNR) у Страсбурзі, у червні 2008 року, директори та керівники нинішніх інститутів підписали Меморандум про взаєморозуміння (MoU) з метою формалізації мережі EDINNA. Він був офіційно заснований у лютому 2009 року як асоціація відповідно до нідерландського законодавства та зареєстрований в Торговій палаті в Роттердамі.

Членство в EDINNA – це можливості в досягненні більш структурованого співробітництва та створення гармонізованої системи освіти, навчання та сертифікації персоналу внутрішніх водних шляхів з метою забезпечення високої якості підготовленого персоналу на суднах.

ЛИСТ НОВИН EDINNA березень 2021 – весняне видання (.pdf)

Що ви бажаєте знайти?