День переможців проектів з розвитку потенціалу вищої освіти

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури організували Міжнародний інформаційний тиждень програми Європейського Союзу Еразмус+, що відбувся з 4 по 8 листопада 2019 р. у м. Київ.

6 листопада 2019 року проведено День переможців проектів з розвитку потенціалу вищої освіти конкурсу 2019 р., у рамках якого відбулася перша зустріч вітчизняних партнерів проєкту «Академічна протидія гібридним загрозам (WARN)» 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP.

Над втіленням проєкту працюватимуть 7 українських вишів, а саме:

• Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Український католицький університет;
  • Державний університет інфраструктури та технологій;
  • Національний університет «Острозька Академія»;
  • Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв;
  • Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України;
  • Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Від європейських партнерів до складу консорціуму увійшли:

• Університет Ювяскюля;
  • Вища інженерна школа Франції;
  • Університет Коїмбри;
  • Університет Тарту.

Разом виконавці проєкту працюватимуть над розбудовою безпечного громадянського середовища в Україні.

Від нашого університету у заході прийняли участь Зарубінська Ірина Борисівна – проректор з міжнародних відносин, Дудник Юрій Павлович – проректор з науково-педагогічної роботи, Карпенко Оксана Олександрівна – завідувач кафедри менеджменту та публічного управління і адміністрування.

Міжнародний тиждень Еразмус+ в Україні (4-8.11.19) – матеріали для опрацювання до та під час участі https://erasmusplus.org.ua/novyny/2552-mizhnarodnyi-tyzhden-erazmus-v-ukraini-4-81119.html