Участь в онлайн-семінарі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій Центру ENIC Ukraine

Участь в онлайн-семінарі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій Центру ENIC Ukraine

11 липня 2023 року ДП “Інформаційно-іміджевий центр” (Центр ENIC Ukraine)  організував онлайн-семінар «Визнання іноземних освітніх кваліфікацій в Україні: валідація та підготовка документів до визнання». 

У заході взяли участь 224 фахівці із 111 закладів освіти, серед яких представники відділу з міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами – начальник відділу Юлія Калашник та провідний фахівець відділу Тетяна Дейнюк.

Семінар було організовано за фінансової підтримки Ради Європи в рамках проєкту UaReNext «Імплементація Лісабонської конвенції про визнання – підтримка центрів ENIC». 

У своїх виступах фахівці ENIC Ukraine акцентували увагу учасників семінару на важливих моментах у визнанні іноземних кваліфікацій, ознайомили з особливостями визнання документів з рф та рб,  розповіли про можливості проведення процедури валідації, детально розглянули вимоги до підготовки пакета документів, ознайомили з етапами процедури визнання та надали відповіді на актуальні питання за темою заходу.  

Під час роботи в окремих групах-воркшопах учасники семінару мали змогу поспілкуватися із фахівцями ENIC Ukraine, взяли активну участь в обговоренні практичних кейсів з верифікації документів, перевірки статусу закладу освіту та визначення прав, які надає освітній документ.

Ознайомтеся із матеріалами, які використовувалися в роботі семінару:

Програма онлайн-семінару

Презентація «Обмеження та особливості визнання документів про освіту, що походять з рф та рб», Наталія Науменко

Презентація «Валідація іноземних документів про освіту під час набору іноземних студентів», Анна Бахлукова

Презентація «Ключові етапи процедури визнання: верифікація документа про освіту та/або додатка до нього», Тетяна Вагіна

Презентація «Ази роботи з документами: підготовка пакета документів для визнання», Юлія Гавриленко

Презентація «Ключові етапи процедури визнання: перевірка статусу освітньої установи; визначення рівня присвоєної кваліфікації /оцінка кваліфікації або періоду навчання», Віталій Прудкий

Презентація «Блок питань-відповідей», Леонід Кондратюк

Відеозапис онлайн-семінару на youtube-каналі

Прес-реліз за підсумками семінару

Що ви бажаєте знайти?