Робоча зустріч партнерів проєкту програми Erasmus + WARN «Академічна протидія гібридним загрозам»

Робоча зустріч партнерів проєкту програми Erasmus + WARN «Академічна протидія гібридним загрозам»

З 20.12.2021 року по 21.12.2021 р. у Національному університеті «Острозька академія» (НУОА), м. Острог відбулася Координаційна нарада партнерів проєкту програми Erasmus + WARN «Академічна протидія гібридним загрозам» (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP) у змішаному форматі. Офіційний сайт проєкту: https://warn-erasmus.eu/ua/

Представники Державного університету інфраструктури та технологій, Дудник Юрій Павлович та  Карпенко Оксана Олександрівна, взяли участь у зазначеній робочій зустрічі з метою виконання завдань проєкту WARN.

У перший день роботи на зустрічі з вітальним словом виступив ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України, доктор психологічних наук, професор Ігор Демидович Пасічник. Протягом дня представники партнерів проєкту WARN обговорили поточні завдання та звітність щодо оновлених профілів, навчальних планів магістерських програм за проєктом, а також щодо силабусів нових і оновлених курсів. Було зроблено висновки та прийнято рішення українських партнерів щодо результатів оновлення навчальних планів і адаптації профілів програм. Також було розроблено подальші плани з розробки змісту курсів, методології і запуску курсів LLL.

У другий день роботи проведено Генеральну асамблею консорціуму, на якій перед європейськими партнерами прозвітовано за результатами розроблених силабусів нових курсів, оновлення навчальних планів і профілів програм, а також  щодо заходів з розповсюдження проєктних результатів і пропозиціями щодо майбутньої рекламної кампанії. Також було окреслені поточні організаційні та фінансові питання щодо реалізації проєкту WARN.

Представники Державного університету інфраструктури та технологій висловлюють щиру подяку команді Національного університету «Острозька академія» за організацію прийому робочої зустрічі та усім партнерам – за плідну співпрацю.

Державний університет інфраструктури та технологій бажає успіхів в подальшій реалізації проєкту WARN!

Що ви бажаєте знайти?