Перша координаційна зустріч проекту CRENG

Перша координаційна зустріч проекту CRENG

Перша координаційна зустріч проекту CRENG відбулася на транспортному факультеті Варшавської Політехніки за участю представників всіх учасників консорціуму з Німеччини, Польщі, Франції, України, Азербайджану, Туркемністану.

Державний університет інфраструктури та технологій представляли д.т.н., професор Віктор Мироненко, координатор проекту CRENG та к.т.н., доцент Юлія Булгакова менеджер проекту CRENG.

На початку зустрічі всіх учасників привітав Ян Шмідт, ректор Варшавської Політехніки та висловив щирі побажання щодо плідної співпраці між партнерам.

Представила учасників та презентувала проект професор Маріанна Яцина, декан транспортного факультету Варшавської політехніки та координатор проекту CRENG.

Зустріч відкрив проф. Ян Шмідт, ректор Варшавської Політехніки. Яшар Омаров, начальник відділу вищої та середньої професійної освіти Міністерства освіти Азербайджанської Республіки, Ресульгулі Гелдієв, провідний спеціаліст відділу вищої та середньої спеціальної освіти Міністерства освіти Республіка Туркменістан висловили сподівання, що проект CRENG стане потужним інструментом для інтернаціоналізації освіти між Європейським Союзом та країнами-партнерами.

Чому проект CRENG необхідний?

Україна, Азербайджан, Туркменістан розташовані на стратегічно важливих транспортних шляхах на перетині найбільших транспортних потоків у світі між Європою та Азією. Вони постійно розвивають транспортну систему, яка перебуває на шляху інтеграції в глобальну транспортну мережу для забезпечення руху вантажів і пасажирів з Європи до Азії. ЄС підтримує таку інтеграцію шляхом створення програм, які підтримують розвиток Транспортного коридору Європа-Кавказ-Азія.

Для успішної інтеграції в глобальну транспортну мережу та забезпечення високого рівня транспортних послуг як для країн-партнерів, так і для глобальної спільноти в умовах невизначеної постійної еволюції глобальних ланцюгів поставок, необхідно враховувати європейський досвід та підтримувати впровадження CRENG постачальниками транспортних послуг всіх рівнів (місцевих, регіональних, національних).

Сьогодні, в умовах інтеграції до глобальної транспортної мережі, компанії країн-партнерів почали реалізовувати антикризові стратегії та зіштовхнулись з дефіцитом висококваліфікованих фахівців у сфері CRENG. Такі спеціалісти у сфері CRENG повинні мати необхідні навички, що спрямовані на: виявлення, оцінку ризиків транспортної системи та прийняття рішень про їх мінімізацію; розробку сценаріїв для чіткого, негайного плану дій у разі виникнення ризикової ситуації для зменшення, виправлення наслідків катастроф та відновлення роботи транспортної системи в найкоротші терміни. Крім того, зростання кількості та складності транспортної системи призводить до збільшення кількості інформації, яку необхідно враховувати при розробці антикризових стратегій. Досягнення успіху в управлінні ризиками та кризами неможливе без розуміння тонкощів організації логістичного процесу та застосування інноваційних інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Проект присвячений розбудові інжинірингу криз та ризиків в Україні, Азербайджані, Туркменістані шляхом створення середовища для навчання висококваліфікованих спеціалістів відповідно до ринку праці, кращих практик ЄС та Болонського процесу.

Таким чином, результатом проекту CRENG стане нова магістерська програма, яка відповідатиме сучасним викликам ринку праці, буде розроблена відповідно до найкращих європейських практик та впроваджена в освітній процес у університетах-партнерах.

Відвідайте нашу сторінку в Facebook https://www.facebook.com/CrengErasmus/, веб-сайт проекту https://www.creng.eu/ та дізнайтесь більше про координаційну зустріч та план заходів в рамках проекту CRENG.

Що ви бажаєте знайти?