Перший тренінг в Берлінському технічному університеті в рамках проекту CRENG

Перший тренінг в Берлінському технічному університеті в рамках проекту CRENG

Перший тренінг в рамках проекту CRENG відбувся з 9 по 20 вересня в Берлінському технічному університеті (м. Берлін, Німеччина).

Викладачі з університетів країн партнерів пройшли інтенсивне навчання за новим контентом в галузі інжинірингу криз та ризиків у сфері транспортних послуг, який в подальшому потрібно адаптувати та впровадити в навчальний процес у відповідних закладах вищої освіти країн партнерів.

Протягом 12 днів вісім провідних фахівців із Німеччини, Франції, Польщі, України прочитали лекції із різних напрямків CRENG. Фахівцями з європейських країн було презентовано 13 нових програм дисциплін, які стануть основою нової магістерської програми. Загалом в тренінгу брали участь 26 слухачів. Виявили зацікавленість та пройшли тренінг учасники поза консорціумом проекту: два представника транспортного бізнес-сектору із України два представники Карагандинського державного технічного університету (Казахстан). За допомогою  скайпу в тренінгу прийняли участь партнери з Туркменського інституту архітектури та будівництва. Таким чином, тренінг охопив понад 50 слухачі з різних країн та різних галузей.

Від ДУІТ в тренінгу взяли участь викладачі факультетів управління залізничним транспортом та рухомого складу залізниць, які впроваджуватимуть навчальний контент в університеті:

Юлія Булгакова, доцент кафедри «Управління комерційною діяльністю залізниць», В’ячеслав Мацюк, професор кафедри «Технології транспорту та управління процесами перевезень», Оксана Юрченко, доцент кафедри «Управління комерційною діяльністю залізниць», Ольга Галан, доцент кафедри «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології транспорту»

В’ячеслав Мацюк презентував розроблений курс «Моделювання складних транспортних систем, які функціонують в умовах ризиків», який в переліку курсів є новою магістерською програмою CRENG.

У координаційній зустрічі, яка відбулася останнього дня тренінгу взяла участь професор Ірина Зарубінська, проректор з міжнародних зав’язків та післядипломної освіти ДУІТ.

Відвідайте нашу сторінку в Facebook https://www.facebook.com/CrengErasmus/, веб-сайт проекту https://www.creng.eu/ та дізнайтесь більше про тренінг в Берлінському технічному університеті та план заходів в рамках проекту CRENG.

Що ви бажаєте знайти?