Випуск іноземних громадян – слухачів підготовчого відділення ДУІТ

30 червня 2021 року відбувся випуск слухачів програми підготовчого відділення для іноземних громадян
Державного університету інфраструктури та технологій.

На заході були присутні: виконуючий обов’язки ректора, проректор з адміністративно-господарської та соціально-виховної роботи Олександр Кулінченко, проректор з науково-педагогічної роботи  Юрій  Дудник, начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Юлія Калашник, куратор слухачів підготовчого відділення ДУІТ з Республіки Азербайджан Аліджанов Насіб, а також куратори слухачів підготовчого відділення ДУІТ з Республіки Еквадор Хав’єр Александр Доносо Варга та Ткаченко Дарина.

Слухачі протягом року вивчали в ДУІТ українську мову, а також опанували ряд дисциплін, які дозволять їм продовжити навчання в кращих ЗВО Києва та України.

Вітаємо слухачів з отриманням свідоцтв про закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян
та бажаємо подальших успіхів на освітній ниві!