Міжнародна онлайн-конференція «Синергія»

1 грудня 2021 року агенція з навчання за кордоном «Xi’an Tianjian Technology Services Co., Ltd» спільно з Міністерством освіти і науки України та ТОВ «ІСН» на базі Торгово-Промислової палати України організували онлайн-конференцію «Синергія».

Основна тема онлайн-конференції – розробка програм студентського обміну між Україною та Китаєм у 2022 році та впровадження освітніх програм у тому числі в онлайн-форматі.

На конференції обговорювались питання щодо приїзду у 2022 році понад 1500 студентів та абітурієнтів з Китайської Народної Республіки для вступу у заклади вищої освіти України з метою отримання вищої, фахової передвищої, післядипломної освіти та підвищення кваліфікації.

У конференції приймали участь Ректори та представники профільних закладів вищої освіти України таких як Національний авіаційний університет, Міжнародний європейський університет та наш Державний університет інфраструктури та технологій.

У своєму виступі Ректор нашого університету Надія Брайковська ознайомила представників Китайської Народної Республіки з можливостями освіти у ДУІТ, а саме: на які факультети відкрита діюча Ліцензія, переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими проводиться підготовка фахівців, вартістю навчання, навчанням в режимі онлайн тощо.

Сподіваємось на плідну співпрацю з Навчальними закладами Китайської народної республіки у 2022 році!