Міжнародна науково-методична конференція в рамках проекту CRENG

Міжнародна науково-методична конференція в рамках проекту CRENG

20-21 січня 2021 року в рамках проекту CRENG пройшла Міжнародна науково-методична конференція «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послух».

Конференція присвячена ювілейним датам з років заснування університетів-партнерів проекту CRENG. Серед організаторів ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (Україна, Маріуполь), Варшавська політехніка (Варшава, Польща), Берлінський технічний університет (Берлін, Німеччина).

Конференція підсумувала два роки плідної праці у проекті CRENG. Спікери висвітлили актуальні теми загального впровадження проекту CRENG, науково-методологічні підходи до створення освітнього середовища магістерських програми за напрямом управління кризами та ризиками у сфері транспортних послуг, актуальні питання для подальшого розвитку напрямку в освіті та науці в країнах-партнерах.

Конференція охопила понад 200 учасників із 18 установ та закладів вищої освіти з 5 країн: України, Німеччини, Азербайджану, Туркменістану, 8 з яких поза консорціумом.

Окрема частина конференції присвячена координаційній зустрічі, на якій національні координатори проекту CRENG України, Азербайджану, Туркменістану: представили результати впровадження проекту в своїх країнах; обговорили виклики, з якими довелося зустрітись, через пандемію COVID 19; поділились досвідом реалізації проекту із учасниками поза консорціумом проекту CRENG.

Окрему подяку висловлюємо Світлані Шитіковій, керівнику Національного Еразмус+ офісу в Україні, за участь в конференції та цінні поради учасникам консорціуму проекту CRENG.

Більше матеріалів конференції розміщено на сайті проекту CRENG за посиланням: https://creng.eu/index.php/meetings
Інформація про заходи та актуальні новини проекту CRENG постійно оновлюються на сторінці проекту CRENG у Facebook https://www.facebook.com/CrengErasmus/

Програма Міжнародної науково-методичної конференції «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послух» (.pdf)

Збірник доповідей Міжнародної науково-методичної конференції «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послух» (.pdf)

Що ви бажаєте знайти?