Міжнародне співробітництво із колегами Білоруського державного університету транспорту (БелГУТ) у межах IX Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми безпеки на транспорті»

28 — 29 листопада 2019 року в Білоруському державному університеті транспорту (БелГУТ) м. Гомель проходила IX Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми безпеки на транспорті».

У  конференції взяли участь близько 400 осіб: з БелГУТа — 290 осіб, 26 зарубіжних учасників, в тому числі з України — 6 осіб. Від ДУІТу на засіданні секції « Безпека та надійність рухомого складу» з доповіддю виступили директор Київського інституту залізничного транспорту к.т.н., професор Брайковська Н.С., завідувач кафедри «Вагони та вагоне господарство» к.т.н., доцент Іщенко В.М., д.т.н., професор кафедри «Вагони та вагоне господарство» Кельріх М.Б., к.т.н., доцент кафедри «Вагони та вагоне господарство» Осьмак В.Є.

В рішенні IX Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми безпеки на транспорті» було зазначено, що співпраця науковців, викладачів та фахівців міжнародного рівня — це новий імпульс у розвитку транспортного комплексу, системи організації безпеки роботи залізничного транспорту.

Сподіваємось на подальшу співпрацю та плідне міжнародне співробітництво із колегами Білоруського державного університету транспорту.