Міжнародний круглий стіл: Проект WARN

Міжнародний круглий стіл: Проект WARN

Проект WARN представлено на міжнародному онлайн-круглому столі 26 листопада 2020 року Університет економіки в Бидгощі (Польща), Тернопільський державний педагогічний університет ім.В.Гнатюка, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж, Університет економіки та права “КРОК”, ПВНЗ Університет Короля Данила, Державний університет інфраструктури та технологій, Харківський національний університет будівництва та архітектури, Запорізький національний університет, Ірпіньский економічний коледж провели міжнародний онлайн-круглий стіл на Тему: «Інноваційні технології та методики в освіті. Дистанційне навчання: польсько – український досвід та перспективи розвитку».

Програма міжнародного круглого столу 26.11.2020 (.pdf)

Професор Карпенко О.О. представила доповідь на тему «Участь Державного університету інфраструктури та технологій у реалізації проєкту «Академічна протидія гібридним загрозам» (WARN), який реалізується в межах Програми ЄС Еразмус+ за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» (Erasmus+ Capacity Building Project 610133-EPP-1-2019-1-FIEPPKA2-CBHE-JP)».

У ході доповіді представлено поняття «гібридні загрози» у глобальному та вітчизняному контекстах, консорціум, місію, передумови, інновації, завдання, реалії та очікувані результати реалізації проєкту «Академічна протидія гібридним загрозам». Зокрема, у процесі реалізації цього проекту у Державному університеті інфраструктури та технологій заплановано адаптувати освітньо-професійні програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Інженерія програмного забезпечення» шляхом розробки й впровадження нових та оновлених освітніх компонент з метою сформувати у майбутніх фахівців здатність пристосовувати робочі процеси до нових ситуацій, спричинених дією гібридних загроз.

Що ви бажаєте знайти?