Міжнародний симпозіум, організований Міжнародним фондом соціальної адаптації та Nord університетом

29 листопада 2021 року розпочав роботу Міжнародний симпозіум «Проєкт “Норвегія – Україна” (NUPASS) як модель соціальної та професійної адаптації ветеранів. Перспективи інтеграції до державної системи України»

Організаторами симпозіуму є  Міжнародний фонд соціальної адаптації та Nord університет за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Мета: Обговорення результатів співпраці Міжнародного фонду соціальної адаптації, партнерів та виконавців проєкту NUPASS, Міністерства у справах ветеранів, міжнародних організацій щодо інтеграції моделі соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в державну систему України.

Симпозіум буде працювати  29–30 листопада 2021 року

Учасники симпозіуму:  Міністерство у справах ветеранів України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство оборони України, Міністерство освіти і науки України, Посольство Королівства Норвегія в Україні, Міжнародний фонд соціальної адаптації, Nord університет (Норвегія), міжнародні організації, університети та громадські організації – учасники проєкту «Норвегія – Україна».

Загальна кількість учасників: 120 осіб у режимі офлайн та 100 осіб у режимі онлайн.

Державний університет інфраструктури та технологій на симпозіумі представляють проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Дудник та декан факультету управління та технологій Світлана Боняр.

Нагадуємо: Державний університет інфраструктури та технологій з лютого 2021 року  співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (МФСА). Предметом співпраці є участь в проєкті «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) і професійна перепідготовка військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей за програмою «Менеджмент підприємницької діяльності».