Міжнародний симпозіум, організований Міжнародним фондом соціальної адаптації та Nord університетом

Міжнародний симпозіум, організований Міжнародним фондом соціальної адаптації та Nord університетом

29 листопада 2021 року розпочав роботу Міжнародний симпозіум «Проєкт “Норвегія – Україна” (NUPASS) як модель соціальної та професійної адаптації ветеранів. Перспективи інтеграції до державної системи України»

Організаторами симпозіуму є  Міжнародний фонд соціальної адаптації та Nord університет за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Мета: Обговорення результатів співпраці Міжнародного фонду соціальної адаптації, партнерів та виконавців проєкту NUPASS, Міністерства у справах ветеранів, міжнародних організацій щодо інтеграції моделі соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в державну систему України.

 Симпозіум буде працювати  29–30 листопада 2021 року

Учасники симпозіуму:  Міністерство у справах ветеранів України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство оборони України, Міністерство освіти і науки України, Посольство Королівства Норвегія в Україні, Міжнародний фонд соціальної адаптації, Nord університет (Норвегія), міжнародні організації, університети та громадські організації – учасники проєкту «Норвегія – Україна».

Загальна кількість учасників: 120 осіб у режимі офлайн та 100 осіб у режимі онлайн.

Державний університет інфраструктури та технологій на симпозіумі представляють проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Дудник та декан факультету управління та технологій Світлана Боняр.

Нагадуємо: Державний університет інфраструктури та технологій з лютого 2021 року  співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (МФСА). Предметом співпраці є участь в проєкті «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) і професійна перепідготовка військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей за програмою «Менеджмент підприємницької діяльності».

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?