Семінар «Актуалізація проблематики і завдань проєкту ЄС»

19-20 лютого 2020 року у Державному університеті інфраструктури та технологій відбувся семінар «Актуалізація проблематики і завдань проєкту ЄС» в рамках реалізації проєкту Еразмус+ WARN.

День перший було організовано у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні та Національною командою експертів з реформування вищої освіти. У заході узяли участь близько 40 представників команд проєктів WARN«Академічна протидія гібридним загрозам» та CRENG «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг».

З вітальним словом до учасників семінару звернулись Владислав ПАНІН, Ректор ДУІТ; Олена КАЙКОВА, координатор проєкту, грантхолдер, університет Ювяскюля, Фінляндія (дистанційно); Світлана ГРИШКО, національний координатор проєкту WARN (ХНУРЕ).

До заходу долучились представники НЕО в Україні – Світлана ШИТІКОВА та Жанна ТАЛАНОВА, які у своїх презентаціях висвітлили особливості впровадження проєктів розвитку потенціалу вищої освіти в Україні в контексті якості змісту та використання коштів.

В рамках першого дня роботи відбувся відкритий семінар Юрія РАШКЕВИЧА, екс-заступника Міністра освіти і науки України, радника Міністра, члена Національного агентства кваліфікацій, Національного експерта з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ на тему «Особливості конструювання освітніх програм на основі міжнародного досвіду в межах національного законодавства».

Захід відвідали близько 100 учасників.

У своїй презентації Юрій РАШКЕВИЧ висвітлив актуальні питання студентоцентрованого навчання, означення, роль та рекомендації щодо формулювання результатів навчання, методологію побудови і реалізації освітніх програм.

Під час другого дня семінару в рамках реалізації проєкту Еразмус+ WARN команди обговорили стратегію розповсюдження результатів проєкту, загальні питання управління проєктом та менеджменту коштів проєкту. Представники Державного університету інфраструктури та технологій, який є лідером першого робочого пакету «Підготовка», успішно провели презентацію звіту за результатами виконання завдань за WP 1.

Матеріали презентацій в рамках проекту КА2:CBHE WARN (19.02.2020, м.Київ).