Вручення дипломів слухачам з міжнародної програми «Менеджмент підприємницької діяльності»

На факультеті управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій 21 грудня 2021 року відбулось вручення дипломів слухачам з міжнародної програми «Менеджмент підприємницької діяльності», за якою здійснювалась професійна перепідготовка військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей.

Програма реалізується в рамках міжнародного проєкту співпраці Україна – Норвегія та за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації.

На вручені були присутні та мали вітальне слово Ректор ДУІТ Брайковську Надія Сергіївна, президент МФСО Рубцов Володимир Сергійович, голова ГО Українська асоціація інвалідів АТО Тріскач Сергій Миколайович та декан факультету УТ Боняр Світлана Михайлівна.

Всіх слухачів вітаємо з отриманням дипломів та сертифіката міжнародного зразка та бажаємо успішної реалізації їх бізнес-планів!