Робоча зустріч партнерів проєкту програми Erasmus + WARN «Академічна протидія гібридним загрозам»

Робоча зустріч партнерів проєкту програми Erasmus + WARN «Академічна протидія гібридним загрозам»

З 18 по 20 жовтня 2021 року в Українському Католицькому Університеті, м. Львів відбулася робоча зустріч партнерів проєкту програми Erasmus + WARN «Академічна протидія гібридним загрозам» (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP). Офіційний сайт проєкту: https://warn-erasmus.eu/ua/

Представники Державного університету інфраструктури та технологій, Дудник Юрій Павлович та Карпенко Оксана Олександрівна, взяли участь у зазначеній робочі й зустрічі з метою виконання завдань проєкту WARN.

У перший день роботи представники партнерів проєкту WARN обговорили поточні завдання та звітність за проєктом, а також базові гіпотези нової методики навчання, яку буде розроблено за результати проєкту, прослухали лекцію професора Вагана Терзіяна (Університет Ювяскюля, Фінляндія) на тему «Змагальне навчання проти когнітивного злому (підходи до розробки нової методики навчання)».

У другий день роботи представники вітчизняних ЗВО – партнерів проєкту WARN представили зміни в профілях освітніх програм (компетентності, результати навчання, навчальний план), обговорили шаблон силабусу спільного курсу «Гібридні загрози та комплексна безпека», а також його структуру та зміст. Крім цього, силабуси спеціальних дисциплін, які будуть введені в освітні програми вітчизняних ЗВО – партнерів проєкту WARN. Також прийнято рішення щодо порядку оновлення Глосарію проєкту (https://warn-erasmus.eu/ua/glossary/) та розроблено план заходів реагування на зауваження ЕАСЕА до проміжного звіту проєкту WARN. Марія Головянко (ХНУРЕ) та Тетяна Рева (НАКККіМ), які мали можливість взяти участь у роботі Літньої гуманітарної школи Університету Ювяскюля (Фінляндія), поділилися враженнями та презентували основні тези на тему «Зміна безпеки та гібридні загрози».

У третій день роботи учасники робочої зустрічі проєкту WARN обговорити можливості співпраці з представником Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС)Дмитром Богданом щодо побудови та розвитку WARN-середовища в Україні. Також всередені консорціумо було окреслено поточні організаційні та фінансові питання щодо реалізації проєкту WARN.

Представники Державного університету інфраструктури та технологій висловлюють щиру подяку команді Українського Католицького Університету (УКУ) за організацію прийому робочої зустрічі, національному координатору проєкту WARN – Світлані Гришко (ХНУРЕ) – за професійну проведення та усім партнерам – за плідну співпрацю.

Державний університет інфраструктури та технологій бажає успіхів в подальшій реалізації проєкту WARN!

Що ви бажаєте знайти?