Зустріч керівництва ДУІТ з представниками Посольства ПАР в Україні

3 серпня 2021 року відбулась робоча зустріч керівництва Державного університету інфраструктури та технологій із Надзвичайним і Повноважним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні паном Андре Йоханнесом Гроеневальдом.

Керівництво університету було представлено ректором Брайковською Надією Сергіївною, першим проректором Горбанем Анатолієм Вікторовичем та проректором з науково-педагогічної роботи Дудником Юрієм Павловичем.

Під час зустрічі, яка була ініційована Посольством ПАР в Україні, було розглянуто низку питань, зокрема таких як:

• співпраця закладів вищої освіти водного та залізничного транспортного профілю Південно-Африканської Республіки та нашим університетом в сфері академічного обміну здобувачів вищої освіти та професорсько-викладацького складу;
  • можливість отримання вищої освіти студентами ПАР в ДУІТ за освітньо-професійними програмами спеціальностей транспортної галузі 271 Річковий та морський транспорт, 273 Залізничний транспорт, 275 Транспортні технології та іншими;
  • співпраця в проведенні міжнародного IT-конкурсу «IT-DUIT 2022», тощо.

За підсумками зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні пан Андре Йоханнес Гроеневальд наголосив на великій зацікавленості його країни в освітній співпраці з Україною та Державним університетом інфраструктури та технологій, як провідним вищим навчальним закладом транспортного профілю.

Наприкінці робочої зустрічі учасники зробили спільне фото, обмінялись подарунками та домовились про чергові кроки співпраці.