Нова лабораторія на факультеті управління і технологій

На факультеті управління і технологій в межах виконання проекту програми ЄС Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам» (WARN) 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP забезпечена обладнанням лабораторія для магістерських освітніх програм «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Інженерія програмного забезпечення», а також досліджень протидії гібридним загрозам у відповідних галузях.

Лабораторія оснащена потужним комп’ютерним обладнанням на загальну суму 736167,26 грн, що складається з 16 настільних комп’ютерів, потужної робочої станції для розробки штучних нейронних мереж, джерела безперебійного живлення, 16 Wi-Fi адаптерів, ноутбука, комплекту мультимедійного класу, переносного проектора, двох багатофункціональних пристроїв (БФП), 16 комплектів веб-камер та навушників, маршрутизатора,16 комутаторів. Зазначене обладнання 30 квітня 2021 року поставлено на баланс Державного університету інфраструктури та технологій.

Для довідки.

Мета проекту полягає в підвищенні національної безпеки та подоланні нестачі сервісів безпеки, яка виникла через появу гібридних загроз. Координатор: університет м. Ювяскюля, Фінляндія.

Партнерство: Харківський національний університет радіоелектроніки (координатор – доц. Гришко С.В.); Український католицький університет; Національна Академія керівних кадрів культури і мистецтв; Національний університет Острозька Академія; Національна академії державного управління при Президентові України Харківський регіональний інститут державного управління; Державний університет інфраструктури та технологій; Донбаський державний педагогічний університет, Горлівський інститут іноземних мов; Міністерство освіти і науки України; Університет м. Коїмбра, Португалія; ECAM-EPMI (Вища інженерна школа), Франція; Університет Тарту, Естонія.

Результати: Модернізувати 11 навчальних програм в 7 галузях освіти; запровадити викладання адаптованих навчальних програм і курсів; створити міжгалузеве середовище з питань протидії гібридним загрозам.

Website проекту: http://warn-erasmus.eu