Міжнародний проект CRENG: нова інноваційна навчальна лабораторія

Навчальна лабораторія, що створена в рамках проекту Erasmus+ «Інжиніринг криз та ризиків в сфері транспортних послуг» («Crisis and Risks Engineering for Transport Services», CRENG) на факультеті Управління залізничним транспортом, включає в себе сучасний комп’ютерно-моделюючий комплекс та лабораторно-виробничу установку із безстроковою ліцензією на спеціалізоване програмним забезпеченням імітаційного моделювання AnyLogic University Researcher.

Лабораторія створена на базі кафедри «Технологій транспорту та управління процесами перевезень» і входить до структури Київського Інституту залізничного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій.

Комп’ютерно моделюючий комплекс лабораторії CRENG забезпечує:

• Ефективне відпрацювання навичок з розробки та експериментальної оцінки імітаційних моделей широкого кола прикладних задач транспортних та логістичних процесів в рамках ОПП «Інжиніринг криз та ризиків в сфері транспортних послуг», стажування та курсів підвищення кваліфікації.
  • Проведення наукових досліджень за загальним напрямком вдосконалення транспортних та логістичних технологій.

З весняного семестру 2020-2021 навчального року розпочалось навчання студентів у новому лабораторному середовищі в рамках навчальної дисципліни «Оцінка ризиків перевізного процесу засобами імітаційного моделювання».

Куратором та розробником концепції лабораторії є професор кафедри «Технологій транспорту та управління процесами перевезень», д.т.н., професор Мацюк Вячеслав Іванович.