Міжнародний проект CRENG: нова інноваційна навчальна лабораторія

Міжнародний проект CRENG: нова інноваційна навчальна лабораторія

Навчальна лабораторія, що створена в рамках проекту Erasmus+ «Інжиніринг криз та ризиків в сфері транспортних послуг» («Crisis and Risks Engineering for Transport Services», CRENG) на факультеті Управління залізничним транспортом, включає в себе сучасний комп’ютерно-моделюючий комплекс та лабораторно-виробничу установку із безстроковою ліцензією на спеціалізоване програмним забезпеченням імітаційного моделювання AnyLogic University Researcher.

Лабораторія створена на базі кафедри «Технологій транспорту та управління процесами перевезень» і входить до структури Київського Інституту залізничного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій.

Комп’ютерно моделюючий комплекс лабораторії CRENG забезпечує:

  • Ефективне відпрацювання навичок з розробки та експериментальної оцінки імітаційних моделей широкого кола прикладних задач транспортних та логістичних процесів в рамках ОПП «Інжиніринг криз та ризиків в сфері транспортних послуг», стажування та курсів підвищення кваліфікації.
  • Проведення наукових досліджень за загальним напрямком вдосконалення транспортних та логістичних технологій.

З весняного семестру 2020-2021 навчального року розпочалось навчання студентів у новому лабораторному середовищі в рамках навчальної дисципліни «Оцінка ризиків перевізного процесу засобами імітаційного моделювання».

Куратором та розробником концепції лабораторії є професор кафедри «Технологій транспорту та управління процесами перевезень», д.т.н., професор Мацюк Вячеслав Іванович.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?