Науково-методичний семінар «Соціальна та професійна адаптація учасників проєкту «Норвегія – Україна»

Науково-методичний семінар «Соціальна та професійна адаптація учасників проєкту «Норвегія – Україна»

19 лютого 2021 року було укладено Договір між Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (МФСА) та Державним університетом інфраструктури та технологій. Предметом Договору є участь в проєкті «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) і професійна перепідготовка військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей. Професійна перепідготовка буде здійснюватись в місті Києві на базі навчально-наукового центру післядипломної освіти Державного університету інфраструктури та технологій з 25 лютого 2021 року по 28 травня 2021 року включно у вигляді курсової підготовки за програмою «Менеджмент підприємницької діяльності».

Державний університет інфраструктури та технологій реалізує програму «Менеджмент підприємницької діяльності» за проєктом «Норвегія- Україна» у співпраці з Громадською організацією «Українська асоціація інвалідів АТО», яку очолює Тріскач Сергій Миколайович. 

Представники факультету управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій прозвітували про результати реалізації програми «Менеджмент підприємницької діяльності»  на науково- методичному семінарі «Соціальна та професійна адаптація учасників проєкту «Норвегія – Україна» (26.05-29.05.2021). 

На семінарі учасники обмінялися досвідом впровадження навчальних програм, ділилися “ноу-хау” організації освітнього процесу, запланували шляхи подальшого співробітництва.

Що ви бажаєте знайти?