Проведено моніторинг проєкту Еразмус+ WARN

6 листопада 2020 року проведено Моніторинг проєкту Еразмус+ “Академічна протидія гібридним загрозам – WARN ” (Erasmus+ 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP – “Academic Response to Hybrid Threats – WARN “) Національним Еразмус+-офісом в Україні під головуванням пані Світлани Шитікової.

Програма Моніторингу
Завантажити (.pdf)

Презентація ДУІТ в рамках превентивного моніторингу WARN-проєкту
Завантажити (.pdf)

Мета проєкту полягає в підвищенні національної безпеки та подоланні нестачі сервісів безпеки, яка виникла через появу гібридних загроз. Безпековий сектор не має достатніх можливостей та ресурсів для самостійної протидії складним гібридним загрозам, він повинен спиратися на обізнаність в питаннях безпеки професіоналів критичних галузей та суспільства в цілому. Розуміння комплексної взаємозалежності та критичної вразливості в ключових секторах є життєво важливим для підвищення стійкості нації до безпекових викликів, а отже, – особистої безпеки та добробуту її громадян.

Координатор: університет м. Ювяскюля, Фінляндія.

Партнерство:

• Міністерство освіти і науки України.
  • Університет м. Коїмбра, Португалія.
  • ECAM-EPMI (Вища інженерна школа), Франція.
  • Університет Тарту, Естонія.
  • Харківський національний університет радіоелектроніки (координатор – доц. Гришко С.В.).
  • Український католицький університет.
  • Національна Академія керівних кадрів культури і мистецтв.
  • Національний університет Острозька Академія.
  • Національна академії державного управління при Президентові України Харківський регіональний інститут державного управління.
  • Державний університет інфраструктури та технологій.
  • Донбаський державний педагогічний університет, Горлівський інститут іноземних мов.

За проєктом передбачено модернізувати 11 навчальних програм в 7 галузях освіти, запровадити викладання адаптованих навчальних програм і курсів, створити міжгалузеве середовище з питань протидії гібридним загрозам.