Регіональна координаційна зустріч в рамках проекту CRENG

Регіональна координаційна зустріч в рамках проекту CRENG

12 червня в Державному університеті інфраструктури та технологій відбулася регіональна координаційна зустріч в рамках проекту CRENG. На зустрічі були присутні  Ректор ДУІТ Владислав Панін, проректор з міжнародних зав’язків та післядипломної освіти Ірина Зарубінська, директор EXOLANCH Арнольд Штеренхарц (Берлін, Німеччина), менеджер проекту CRENG ДУІТ Юлія Булгакова, менеджер проекту CRENG від Дніпровського Національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Наталія Чернова.

Ректор ДУІТ гарантував повну підтримку реалізації проекту як на університетському, так й на національному рівнях. Серед питань, які обговорювались були: закупівля обладнання для лабораторій з дотриманням всіх вимог українського законодавства, що будуть створені в рамках проекту; підготовка до моніторингу проекту Національним Еразмус+ офісом; процес реєстрації проекту в Міністерстві економічного розвитку України, особливості фінансового менеджменту проекту в умовах національного законодавства та інші організаційні питання.

Партнери, також, обговорили плани щодо співпраці в інших програмах та проектах для поглиблення співробітництва між закладами вищої освіти та подальшої реалізації CRENG.

Партнери продемонстрували справжню злагоджену командну роботу, що є запорукою успіху в реалізації CRENG.

Відвідайте нашу сторінку в Facebook https://www.facebook.com/CrengErasmus/, веб-сайт проекту https://www.creng.eu/ та дізнайтесь більше про регіональну координаційну зустріч та план заходів в рамках проекту CRENG.

Що ви бажаєте знайти?