Другий тренінг в рамках проекту CRENG

Другий тренінг в рамках проекту CRENG

Другий тренінг в рамках проекту CRENG відбувся з 25 листопада по 06 грудня 2019 року в Варшавській політехніці на факультеті транспорту (м. Варшава, Польща).

Викладачі університетів партнерів з України, Азербайджану та Туркменістану пройшли інтенсивне навчання за новим контентом в галузі інжинірингу криз та ризиків у сфері транспортних послуг, який в подальшому потрібно адаптувати та впровадити в навчальний процес у закладах вищої освіти країн партнерів.

Протягом 12 днів вісім провідних фахівців із Німеччини, Франції, Польщі, України прочитали лекції із різних напрямків CRENG. Фахівцями з європейських країн було презентовано 4 нові дисципліни, які стануть основою нової магістерської програми: «Урахування людського фактору при проектуванні та експлуатації транспортних систем», «Управління ланцюгами постачання та мережами», «Управління ризиками та кризами в транспортних системах», «Управління комерційною діяльністю залізниць». Сприятимуть підвищенню якості освіти та розвитку міжнародного співробітництва в університетах-партнерах проведені семінари:  впровадження проектного навчання та «гаманця компетенцій», формування стратегії інтернаціоналізації в університеті, етапи управління міжнародним проектом.

Кожен день для учасників тренінгу колеги із Варшавської політехніки проводили воркшопи в лабораторіях транспортного факультету із управління залізничним транспортом, складської логістики, ергономіки, засобів автоматизації на залізниці, моделювання транспортних мереж та ін. Загалом в тренінгу взяли участь 30 слухачів.

Від ДУІТ в тренінгу взяли участь викладачі факультету управління залізничним транспортом, які впроваджуватимуть навчальний контент в університеті: В’ячеслав Мацюк, завідувач кафедри «Технології транспорту та управління процесами перевезень», Юлія Булгакова, доцент кафедри «Управління комерційною діяльністю залізниць», Горецький Олексій доцент кафедри «Технології транспорту та управління процесами перевезень», Щербина Розалія доцент кафедри «Технології транспорту та управління процесами перевезень».

В’ячеслав Мацюк почитав лекції із авторського курсу «Моделювання складних транспортних систем, які функціонують в умовах ризиків», який в є складовою нової магістерської програми CRENG.

Юлія Булгакова провела координаційну нараду та прочитала лекцію на тему «Проектне навчання в міжнародному середовищі: методологія впровадження».

Відвідайте нашу сторінку в Facebook https://www.facebook.com/CrengErasmus/, веб-сайт проекту https://www.creng.eu/ та дізнайтесь більше про тренінг у Варшавській політехніці та план заходів в рамках проекту CRENG.

Що ви бажаєте знайти?