Підписано договір про співпрацю з Коледжем соціальних наук (Литва)

20 травня 2022 року у місті Вільнюс (Литва) було підписано договір про співпрацю між Коледжем соціальних наук (SMK) та Державним університетом інфраструктури та технологій.

Коледж соціальних наук (SMK) є найбільшим недержавним вищим навчальним закладом Литви, який діє з 1994 року. Знаходиться у Вільнюсі, Каунасі та Клайпеді. Коледж пропонує широкий вибір навчальних програм у галузях вивчення інформатики, охорони здоров’я, мистецтва, бізнесу та державного управління, права та соціальних наук. СМК – це феномен виняткової моделі вищої освіти, яка роками доводить істину про те, що сьогоднішня освіта має бути комплексною, сучасною та практичною.

«SMK прагне виховувати молоде покоління, даючи людям основу для повноцінного життя.» – вважають керівники коледжу.

«Ми віримо, що мета людини – розкрити свій потенціал і перетворити її на найсильнішу силу, яка формує її майбутнє та сприяє загальному благу суспільства. Від власних зусиль і волі залежать лише власні досягнення та результати. Тому, навчаючи та передаючи знання, ми поєднуємо їх із практичним досвідом. Ми усвідомлюємо, що обізнана та здібна молода людина може стати справжнім творцем сьогодення, здатним діяти самостійно та сміливо, протистояти викликам, які все частіше стають у сучасному світі».

Погляди нашої університетської спільноти на цілі і методи виховання молоді багато в чому збігаються з цілями SMK.

Тому ми сподіваємось, що наша співдружність буде корисною та плідною!