Представники ДУІТ на конференції Європейської асоціації міжнародної освіти (EAIE) у місті Роттердам (Нідерланди)

Представники ДУІТ на конференції Європейської асоціації міжнародної освіти (EAIE) у місті Роттердам (Нідерланди)

26–29 вересня 2023 року у місті Роттердам (Нідерланди) відбулася щорічна ХХХІІІ-тя конференція та виставка Європейської асоціації міжнародної освіти (EAIE), в якій взяли участь понад 6000 учасників із більше ніж 90 країн світу. 

Серед представників України, які взяли участь в цьому заході, були також працівники нашого Університету, зокрема Олександр Собовий, доцент кафедри конституційного та адміністративного права ДУІТ, Заслужений юрист України.

Європейська асоціація з міжнародної освіти (EAIE) є європейським центром експертизи, мережевих зв’язків та ресурсів у галузі інтернаціоналізації вищої освіти. 

Місія EAIE – професіоналізувати членів Асоціації та активно обслуговувати всіх, хто бере участь у інтернаціоналізації вищої освіти.

Організація прагне розвивати міжнародну вищу освіту, створювати позитивні зміни та сприяти динамічній співпраці в Європі та за її межами. Членство в EAIE надає доступ до широкої мережі підтримки, безкоштовних ресурсів і значних знижок на всі види діяльності організації.

Конференція та виставка EAIE — це унікальний майданчик для навчання, обміну знаннями та досвідом у галузі інтернаціоналізації вищої освіти в Європі та за її межами. Це місце для плідного налагодження нових міжінституційних зв’язків, обговорення планів спільної участі в освітніх та дослідницьких програмах, а також чудовий формат для обміну конкретним досвідом щодо вже реалізованих ініціатив і впроваджених інновацій.

EAIE-2023 була присвячена темі  «Connecting currents», що стало наскрізною з’єднувальною ланкою всіх запланованих заходів у межах програми. 

Цього року українські заклади вищої освіти разом з Національним Еразмус+ офісом в Україні, Українським державним центром міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України, Професійною мережею менеджерів освіти і науки України (PNRM UKRAINE) були представлені на EAIE-2023 на Українському стенді, який викликав значний інтерес у інших учасників.

Під час роботи конференції та виставки відбулась презентація Державного університету інфраструктури та технологій, як одного із ведучих закладів країни у цій сфері, встановлено партнерський зв’язок із навчальними закладами  інших країн, від Південної Кореї та Індії до Великої Британії.

Що ви бажаєте знайти?