Державний університет інфраструктури та технологій в Club Orizont

Державний університет інфраструктури та технологій в Club Orizont

З 10 травня по 14 червня 2023 року проректор з міжнародних зв’язків та післядипломної освіти Олена Костенко та Начальник відділу з міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Юлія Калашник взяли участь у шеститижневому курсі з написання та імплементації грантових проєктів “Grant Writing Course”, який був організований за сприяння Cormack Consultancy Group. 

Слухачі отримали знання про інструменти фінансування проєктних ідей, основи написання проєктів, пітчингу, бюджетування, менеджменту грантів, реалізації проектних ідей, побудови консорціумів, а також ознайомились з базами донорів.

Після успішного завершення курсу, учасники стали повноправними членами Club Orizont – сервісу, який сприяє нетворкінгу, побудові консорціумів, консультаціям щодо проєктів та постійному вдосконаленню знань у сфері проєктної діяльності. Членство в цьому клубі надає доступ до широкого спектру підтримки та навчання, спеціалізовані консультації з поточного управління проектами та включає ідентифікацію відповідних конкурсних заявок, розробку переконливих пропозицій та створення консорціумів.

Club Orizont є сервісом підтримки на основі членства, призначеним для допомоги університетам у розробці проектів і пропозицій щодо вступу до ЄС та отримання відповідного міжнародного фінансування програм.

Запрошуємо партнерські організації до участі в нових проектах. Відкриті до нових можливостей та перспектив.

Що ви бажаєте знайти?