ДУІТ прийняв участь у українсько-британській конференції

Українсько-британська конференція,
присвячена програмі «Ініціатива Єднання»

28 червня 2022 року команда ДУІТ долучилась до українсько-британської конференції, присвяченої програмі «Ініціатива Єднання».

Програма відбувається за підтримки президента України Володимира Зеленського та уряду Великої Британії.

Учасників ініціативи привітав Надзвичайний та Повноважний Посол України у Великобританії – пан Вадим Пристайко та пані Ольга Будник – Радник, уповноважений Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

Раніше ДУІТ підписав Меморандум про співпрацю з Університетом в Плімонті, що відкриває великі можливості для співпраці, єднання культур та обміну досвідом між нашими університетами та країнами в цілому.

В цей знаковий для всієї країни день ми мали змогу оцінити уже здобуті успіхи, а також обговорити подальші перспективні напрями співпраці в рамках програми «Ініціатива Єднання» українських та британських закладів вищої освіти.

Щиро вдячні за підтримку та допомогу  уряду Великої Британії та щиро бажаємо успіху та плідної співпраці всім учасникам проекту!