ДУІТ розширює співробітництво

ДУІТ розширює співробітництво

15 червня 2022 року команда ДУІТ прийняла участь у on-line зустрічі з представниками Університету Плімуту (м. Плімут, Велика Британія).

Зустріч відбулася у рамках програми “Єднання”, метою якої є налагодження співпраці українських закладів вищої освіти з британськими університетами. Університет представляли помічник ректора Олександр Собовий, проректор з міжнародних зв’язків та післядипломної освіти Олена Костенко, декан факультету експлуатації технічних систем на водному транспорті Олексій Сьомін та начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Юлія Калашник

Зустріч модерував  менеджер проектів консалтингової компанії у сфері вищої освіти Cormack Consultancy Group Філ Грей (Fhill Grey). 

Метою зустрічі була персоналізація допомоги від партнерського ЗВО, яка спрямована на підтримку, відновлення та розвиток українського університету під час війни та у довгостроковій перспективі, формування стратегічних партнерств й альянсів для спільної роботи та подальшої взаємної інтернаціоналізації.

Під час зустрічі Олена Костенко представила наш Університет, також було обговорено науково-освітній потенціал обох університетів та обговорено перспективи майбутнього співробітництва, зокрема академічні обміни викладачів та студентів та розвиток наукового співробітництва та спільних грантових проектів.

«Державний університет інфраструктури та технологій продовжує свою роботу та готовий надалі надавати якісні освітні послуги навіть в умовах війни. Ми не просимо у іноземних партнерів фінансової допомоги, ми хочемо працювати разом з британськими університетами як повноцінні партнери з метою розвитку наших інституцій та отримання спільних прибутків, створення умов для фінансової незалежності. Ми хочемо, щоб студенти мали змогу під час навчання в ДУІТ отримати доступ до освітніх програм та курсів британських університетів», – зазначила Олена Костенко

Щиро вдячні за підтримку української вищої освіти та країни в цілому. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Що ви бажаєте знайти?