З 13 по 23 січня 2020 року в Політехнічному університеті О-де-Франсе (м. Валансьєн, Франція) відбувся третій тренінг в рамках проекту CRENG.
Викладачі з університетів країн-партнерів пройшли інтенсивне навчання за новим контентом в галузі інжинірингу криз та ризиків у сфері транспортних послуг, який в подальшому потрібно адаптувати та впровадити в навчальний процес у відповідних закладах вищої освіти країн партнерів.
Протягом цього тренінгу провідні професори Політехнічного університету м. Валансьєн презентували свої напрацювання з дисциплін: «Методи прогнозування, аналізу та мінімізації ризиків в транспортних системах», «Нові виклики інжинірингу криз та ризиків», «Система управління безпекою середовища», «Гуманітарна логістика і транспортне обслуговування в надзвичайних умовах».
Гостинні господарі тренінгу провели воркшопи в лабораторіях університету із проектування смарт-систем управління автомобільними та залізничними транспортними засобами, дослідження факторів супротиву руху поїзда, роботизації транспортних та виробничих процесів.
В рамках тренінгу відбувся польовий виїзд на мультимодальний термінал Дельта-3 неподалік від Валансьєна, під час якого можна було «в живу» побачити сучасні технології мультимодального транспорту.
Від ДУІТ в тренінгу взяли участь викладачі факультету управління залізничним транспортом, які розроблятимуть та впроваджуватимуть навчальний контент в університеті:
В’ячеслав Мацюк, завідувач кафедри «Технології транспорту та управління процесами перевезень», Валерій Самсонкін, професор цієї кафедри, Віктор Мироненко, завідувач кафедри «Управління комерційною діяльністю залізниць», Юлія Булгакова, доцент цієї кафедри, Оксана Юрченко, доцент цієї кафедри.
В’ячеслав Мацюк провів майстер клас в рамках курсу «Моделювання складних транспортних систем, які функціонують в умовах ризиків».
Віктор Мироненко виступив з презентацією, що відображала основний зміст нової навчальної дисципліни «Нові виклики для управління ризиками та кризами в логістичних системах».
Валерій Самсонкін прочитав лекції на тему «Управління технологічною безпекою: ідентифікація ризиків в експлуатаційній статистиці відмов та порушень регламентів процесів перевезень».
Слід зазначити, що представлені курси відображали єдині науково-методичні підходи їх авторів до викладання майбутніх дисциплін та викликали чималий інтерес аудиторії.
Відвідайте нашу сторінку в Facebook https://www.facebook.com/CrengErasmus/, веб-сайт проекту https://www.creng.eu/ та дізнайтесь більше про тренінг в Берлінському технічному університеті та план заходів в рамках проекту CRENG.