Результати III Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS»

Результати III Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS»

Вітаємо учасників ІІІ Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS»!!!

Яскрава подія! Потужні результати!

25 травня 2021 року відбулося оголошення результатів однієї з найкреативніших подій України – ІІІ Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS», який вперше пройшов в форматі онлайн і пролунав на міжнародній арені під слоганом #пиши_своє_життя_яскравими_кольорами (#write_your_life_with_bright_colors)!

В цьому році за конкурсні нагороди у 14 номінаціях у категоріях школярі (school pupils) і студенти (students) боролося 388 робіт. Близько п’ятисот талановитих дівчат та хлопців надіслали свої роботи з різних куточків України і всього Світу! У Конкурс було залучено представників з різних країн (США, Франції, Німеччини, Естонії, Болгарії, Сербії). Суддівство журі проходило в форматі індивідуального оцінювання з груповим узагальненням експертних результатів. В експертизі кожної роботи взяли участь українські та іноземні фахівці та молоді професіонали. ТОП-7 стали такі номінацій: «Соціальна реклама», «Професія моєї мрії», «Україна – туристична країна!», «Вільна тема», «Зелене довкілля», «Захист тварин» і «Бережіть себе і своїх близьких в умовах COVID-19».

Державний університет інфраструктури та технологій вітає всіх учасників, переможців, керівників робіт! Висловлює щиру подяку партнерам, експертам, організаційному комітету Конкурсу! 

Бажаємо всім безкрайніх можливостей, неймовірного успіху, інноваційних ідей і ще багато всього, що робить вас щасливими!

Що ви бажаєте знайти?