Результати III Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS»

Вітаємо учасників ІІІ Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS»!!!

Яскрава подія! Потужні результати!

25 травня 2021 року відбулося оголошення результатів однієї з найкреативніших подій України – ІІІ Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS», який вперше пройшов в форматі онлайн і пролунав на міжнародній арені під слоганом #пиши_своє_життя_яскравими_кольорами (#write_your_life_with_bright_colors)!

В цьому році за конкурсні нагороди у 14 номінаціях у категоріях школярі (school pupils) і студенти (students) боролося 388 робіт. Близько п’ятисот талановитих дівчат та хлопців надіслали свої роботи з різних куточків України і всього Світу! У Конкурс було залучено представників з різних країн (США, Франції, Німеччини, Естонії, Болгарії, Сербії). Суддівство журі проходило в форматі індивідуального оцінювання з груповим узагальненням експертних результатів. В експертизі кожної роботи взяли участь українські та іноземні фахівці та молоді професіонали. ТОП-7 стали такі номінацій: «Соціальна реклама», «Професія моєї мрії», «Україна – туристична країна!», «Вільна тема», «Зелене довкілля», «Захист тварин» і «Бережіть себе і своїх близьких в умовах COVID-19».

Державний університет інфраструктури та технологій вітає всіх учасників, переможців, керівників робіт! Висловлює щиру подяку партнерам, експертам, організаційному комітету Конкурсу!

Бажаємо всім безкрайніх можливостей, неймовірного успіху, інноваційних ідей і ще багато всього, що робить вас щасливими!