Україна – Нідерланди. Тренінги з курсу ігрового моделювання гібридних конфліктів

Україна – Нідерланди. Тренінги з курсу ігрового моделювання гібридних конфліктів

9 та 16 грудня 2020 року представники Державного університету інфраструктури та технологій взяли участь у Тренінгах з курсу ігрового моделювання гібридних конфліктів, який був організований TNO Lab (Нідерланди). У TNO Lab об’єднано десятиліття накопичення знань та досвіду у навчанні та освіті.

Тренінги з курсу “Гібридний конфлікт Wargaming” проведено в рамках реалізації проекту «Академічна протидія гібридним загрозам, WARN», який реалізується в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти». TNO Lab (Нідерланди) є асоційованим партнером проекту WARN. Тренінги провела доктор А.Х. ван дер Хулст – старший науковий співробітник з навчання конфліктних ігор та інновацій.

Учасники тренінгів – представники проектних команд вітчизняних закладів вищої освіти мали змогу ознайомитись з дизайном двох видів ігор, що моделюють гібридні конфлікти, Dilemma Game та Matrix Game, а також спробувати їх на практиці. Це дозволило учасниками отримати корисний досвід моделювання сценаріїв щодо прийняття тактичних та стратегічних рішень.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?