Україна – Нідерланди. Тренінги з курсу ігрового моделювання гібридних конфліктів

Україна – Нідерланди. Тренінги з курсу ігрового моделювання гібридних конфліктів

9 та 16 грудня 2020 року представники Державного університету інфраструктури та технологій взяли участь у Тренінгах з курсу ігрового моделювання гібридних конфліктів, який був організований TNO Lab (Нідерланди). У TNO Lab об’єднано десятиліття накопичення знань та досвіду у навчанні та освіті.

Тренінги з курсу “Гібридний конфлікт Wargaming” проведено в рамках реалізації проекту «Академічна протидія гібридним загрозам, WARN», який реалізується в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти». TNO Lab (Нідерланди) є асоційованим партнером проекту WARN. Тренінги провела доктор А.Х. ван дер Хулст – старший науковий співробітник з навчання конфліктних ігор та інновацій.

Учасники тренінгів – представники проектних команд вітчизняних закладів вищої освіти мали змогу ознайомитись з дизайном двох видів ігор, що моделюють гібридні конфлікти, Dilemma Game та Matrix Game, а також спробувати їх на практиці. Це дозволило учасниками отримати корисний досвід моделювання сценаріїв щодо прийняття тактичних та стратегічних рішень.

Що ви бажаєте знайти?