Зустріч із делегацією Азербайджанського технічного університету

14 травня 2021 року відбулася зустріч керівництва Державного університету інфраструктури та технологій із представниками Азербайджанського технічного університету.

Метою зустрічі ректора АТУ Вілаята Валієва та в. о. ректора ДУІТ Надії Брайковської було зміцнення зв’язків та подальшої взаємодії у рамках міжнародного проекту Erasmus+ «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг», досягнення домовленостей щодо співробітництва у сфері освіти та науки, а також підписання угоди про подальшу співпрацю.

Предметом даної Угоди є взаємовигідна некомерційна співпраця у вирішенні завдань науково-технічного співробітництва, забезпечення якості освіти, ефективності навчальної та науково-дослідної роботи в ЗВО. Підвищення конкурентоздатності випускників університету шляхом реалізації спільних наукових, навчальних та інноваційних проектів є головним завданням угоди. Сторони домовились про підвищення кваліфікації фахівців університетів шляхом проходження стажування та короткотермінових курсів. Пріоритетним напрямом угоди є гармонізація освітніх програм різного рівня та запровадження програм подвійних дипломів.

Розраховуємо на тісне та плідне співробітництво! Попереду – спільні цікаві і взаємовигідні проекти!