“Проект Warn як академічна протидія гібридним загрозам”! Workshop для викладачів ДУІТ

“Проект Warn як академічна протидія гібридним загрозам”! Workshop для викладачів ДУІТ

Глобалізація та прогрес несуть у собі не лише нові удосконалення технологій та поліпшення рівня життя, але і загрози, які отримали у міжнародній класифікації назви «гібридних». Руйнівні фактори небаченого масштабу, здатні нанести людству невиправну шкоду, сьогодні можуть проявитися у будь-якій сфері  — від промисловості до кіберпростору. І протистояти їм можливо лише за умов формування кваліфікованих експертних фахівців в межах закладів вищої освіти.

В рамках міжнародного проекту «Warn» як академічної протидії гібридним загрозам, в Державному університеті інфраструктури та технологій був проведений семінар «Особливості конструювання освітніх програм на основі міжнародного досвіду в межах національного законодавства». Викладачі ДУІТ та запрошені експерти виступили із презентаціями, де обґрунтували необхідність впровадження проекту «Warn» в якості інструменту поліпшення рівня підготовки фахівців.

Під час семінару було обговорено поняття «гібридна загроза», виявлені головні завдання проекту, визначено етапи виконання, а також прогнозовано очікувані результати. За підсумками семінару було вирішено адаптувати освітні програми магістерського рівня підготовки згідно із сучасними запитами, пов’язаними із необхідністю протидії гібридним загрозам.

За підсумками участі у семінарі, учасники отримали наступні компетентності:

  • Знання та розуміння національних підходів до забезпечення якості вищої освіти
  • Розуміння та використання міжнародного досвіу організації освітнього процесу в контексті забезпечення якості вищої освіти
  • Конструювання та впровадження освітніх програм на основі міжнародного досвіду в межах національного законодавства

Викладачі ДУІТ є активними учасниками проекту «Warn» та вважають протидію гібридним загрозам в академічній сфері своїм безпосереднім обов’язком, які будуть виконувати старанно та сумлінно!

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?