Установча зустріч партнерів проєкту WARN

5-6 грудня 2019р. у м.Києві відбулася установча зустріч партнерів проєкту «Академічна протидія гібридним загрозам (WARN)» 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP. Проєкт реалізується в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Від європейських партнерів до складу консорціуму увійшли:

• Університет Ювяскюля;
  • Вища інженерна школа Франції;
  • Університет Коїмбри;
  • Університет Тарту.

Над втіленням проєкту працюватимуть 7 українських вишів, а саме:

• Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Український католицький університет;
  • Державний університет інфраструктури та технологій;
  • Національний університет «Острозька Академія»;
  • Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв;
  • Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України;
  • Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Разом виконавці проєкту працюватимуть над розбудовою безпечного громадянського середовища в Україні.

Крім того, проєкт має запровадити міждисциплінарні та короткострокові сертифіковані освітні програми, спрямовані на протидію гібридним загрозам, розбудову експертної інфраструктури для проведення міждисциплінарних досліджень і дослідницько-орієнтованих занять. Передбачається, що навчальні модулі з інформаційної безпеки будуть побудовані із застосуванням технологій превентивного навчання, які використовуються у системах штучного інтелекту країн Європейського Союзу.

Державний університет інфраструктури та технологій у цьому заході представляли Зарубінська Ірина Борисівна – проректор з міжнародних відносин, Дудник Юрій Павлович – проректор з науково-педагогічної роботи, Карпенко Оксана Олександрівна – завідувач кафедри менеджменту та публічного управління і адміністрування.

ДО 2022 РОКУ МОН ПРАЦЮВАТИМЕ НАД ПРОЄКТОМ ІЗ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ У МЕЖАХ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ (Опубліковано 10 грудня 2019 року).