Зустріч учасників проєкту Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам – WARN» в Університеті Кої́мбра (Португалія)

Зустріч учасників проєкту Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам – WARN» в Університеті Кої́мбра (Португалія)

З 19 по 23 лютого представники Державного університету інфраструктури та технологій: проректор з міжнародних зв’язків та післядипломної освіти Костенко Олена, професор кафедри  менеджменту, публічного управління та адміністрування, доктор економічних наук Карпенко Оксана, декан факультету управління і технологій ІУТП ДУІТ, професор, доктор економічних наук Боняр Світлана та завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, доцент, кандидат економічних наук Семенчук Тетяна, відвідали Університет Кої́мбра (Португалія).

Візит відбувся на базі факультету економіки Університету Кої́мбра у межах зустрічі партнерів проєкту Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам – WARN» (Academic Response to Hybrid Threats) 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP

Серед учасників були представники українських університетів, які презентували власні здобутки у галузі протидії гібридним загрозам, поділилися досвідом викладання, проведення заходів для досягнення результатів Проекту, розглянули подальші кроки ефективного впровадження та адаптації розробок в рамках проєкту в освітній процесс, а також прозвітували щодо стану виконання робочих пакетів у контексті підготовки до підсумкового звіту у межах проєкту.

Протягом тижня учасники зустрічі відвідували лекції і тренінги, які підготувала проєктна команда Університету Кої́мбра спільно зі співробітниками Інституту національної оборони Португалії та Армійського центру прикладної психології. Так директорка Інституту Ізабель Нунс доповіла про тенденції та перспективи співпраці у галузі колективної безпеки країн Європейського Союзу, а професор з міжнародних відносин Паула Дупоте Лопес провела тренінг, присвячений механізмам налагодження ефективної взаємодії студентів та викладачів під час дистанційного навчання, а також приділила увагу темі застосування інноваційних підходів до управління науковими дослідженнями викладачів.

Ми щиро вдячні колегам з Університету Кої́мбра за гостинний прийом та спільну плідну працю у межах проєкту. Такі зустрічі дозволяють ставати кращими, надихають і розвивають. Попереду на нас чекає не лише фінал та спільний звіт, а й нові цікаві та важливі ініціативи.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати!

До відома:

Кої́мбрський університе́т (порт. Universidade de Coimbra) – державний університет у Португалії. Розташований у муніципалітеті Коїмбра. Найстаріший університет країни, один з найдавніших у Європі. Заснований 1290 року як Лісабонський університет за правління короля Дініша. Остаточно перенесений на сучасне місце 1537 року за наказом короля Жуана ІІІ. Підпорядковується Міністерству науки, технології і вищої освіти. Має чотири кампуси. Поділяється на такі факультети: гуманітарний; юридичний; медичний; наук і технологій; фармацевтичний; економічний; психології та педагогіки; спорту і фізкультури. Має магістратуру й аспірантуру. При університеті діють ряд науково-дослідних інститутів та музеїв. Університетська бібліотека є однією з найстаріших і найбагатших на континенті. Об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО з 2013р.

Що ви бажаєте знайти?