XX Міжнародна науково-практична конференція «Взаємодія викладача і студента в умовах університетської освіти» (м. Кітен, Болгарія)

З 2 по 6 вересня 2020 року в місті Кітен (Болгарія) на базі Софійського університету Св. Климента Охридського, Пловдивського університету «Паисий Хилендарски», Шуменського університету «Епископ Костянтин Преславски» в дистанційному форматі було проведено XX Міжнародну науково-практичну конференцію «Взаємодія викладача і студента в умовах університетської освіти», фундатором якої є Асоціація професорів слов’янських країн (APSP).

Конференція працювала за наступними напрямами:

• теорії взаємодії між викладачами і студентами;
  • ризики у взаємодії «викладач – студент»;
  • взаємодія вчителя та студента в навчальному інтернет-просторі;
  • розвиток університетської освіти в інформаційному суспільстві;
  • профілактична педагогіка сучасного суспільства;
  • компетентнісний підхід в університетській освіті;
  • проблеми неперервної освіти.

У конференції під головуванням Емілії Рангелова, професора Софійського університету ім. Св. Климента Орхидського, доктора педагогічних наук, президента Асоціації професорів слов’янських країн (APSP), фахівця з інклюзивної освіти, взяли участь вчені з Болгарії, Польщі, Чехії, Білорусі, України та інших слов’янських держав.

В роботі конференції та панельних дискусіях прийняли участь науково-педагогічні працівники Державного університету інфраструктури та технологій, почесні члени Асоціації професорів слов’янських країн: перший проректор Горбань Анатолій Вікторович, директор Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Тимощук Олена Миколаївна та старший науковий співробітник науково-дослідного сектору ДУІТ Скляренко Інна Юріївна.

По закінченні конференції учасники отримали сертифікати.