XX Міжнародна науково-практична конференція «Взаємодія викладача і студента в умовах університетської освіти» (м. Кітен, Болгарія)

XX Міжнародна науково-практична конференція «Взаємодія викладача і студента в умовах університетської освіти» (м. Кітен, Болгарія)

З 2 по 6 вересня 2020 року в місті Кітен (Болгарія) на базі Софійського університету Св. Климента Охридського, Пловдивського університету «Паисий Хилендарски», Шуменського університету «Епископ Костянтин Преславски» в дистанційному форматі було проведено XX Міжнародну науково-практичну конференцію «Взаємодія викладача і студента в умовах університетської освіти», фундатором якої є Асоціація професорів слов’янських країн (APSP).

Конференція працювала за наступними напрямами:

  • теорії взаємодії між викладачами і студентами;
  • ризики у взаємодії «викладач – студент»;
  • взаємодія вчителя та студента в навчальному інтернет-просторі;
  • розвиток університетської освіти в інформаційному суспільстві;
  • профілактична педагогіка сучасного суспільства;
  • компетентнісний підхід в університетській освіті;
  • проблеми неперервної освіти.

У конференції під головуванням Емілії Рангелова, професора Софійського університету ім. Св. Климента Орхидського, доктора педагогічних наук, президента Асоціації професорів слов’янських країн (APSP), фахівця з інклюзивної освіти, взяли участь вчені з Болгарії, Польщі, Чехії, Білорусі, України та інших слов’янських держав.

В роботі конференції та панельних дискусіях прийняли участь науково-педагогічні працівники Державного університету інфраструктури та технологій, почесні члени Асоціації професорів слов’янських країн: перший проректор Горбань Анатолій Вікторович, директор Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Тимощук Олена Миколаївна та старший науковий співробітник науково-дослідного сектору ДУІТ Скляренко Інна Юріївна.

По закінченні конференції учасники отримали сертифікати.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?