Відкриваємо світ передових практик разом з лідерами промисловості України!

Відкриваємо світ передових практик разом з лідерами промисловості України!

З 6 по 17 листопада 2023 року команда «DUIT FOR UKRAINE» прийняла участь в освітньо-професійному проєкті «Ігри заводів 6.0» від UGEN. Ми поринули в світ інновацій і професійного розвитку! Лідери промисловості, такі як «Хлібпром», Imperial Tobacco Production Ukraine, «БТУ-Центр», KERNEL, і «ВАТ Україна», відкрили перед нами світ передових практик та інновацій.

Неймовірні кейси від цих лідерів галузі включали розробку новітніх біопрепаратів для захисту соняшника, інтеграцію ветеранів у виробництво та соціальне життя, стратегії для залучення та утримання студентів-стажерів, а також розвиток програм з екологічної свідомості.

Наша команда «DUIT FOR UKRAINE» виборола 3 місце за проєкт від «ВАТ Україна» і 7 місце у загальному заліку серед 31 команди найталановитіших студентів України. Ми показали, що сила в єдності та інноваційному мисленні!

Дякуємо кожному учаснику нашої команди та керівнику команди старшому викладачу кафедри БЛТТ Шкурко Єлізаветі за незабутні емоції та натхнення! Чекаємо нових пригод у наступному сезоні «Ігри заводів».

Готові змінювати світ разом!

Що ви бажаєте знайти?