Проводимо профорієнтаційні заходи, щоб допомогти майбутнім здобувачам зробити правильний вибір професії

Проводимо профорієнтаційні заходи, щоб допомогти майбутнім здобувачам зробити правильний вибір професії

Невдовзі розпочнеться вступна кампанія 2024 року. І наразі активно проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи. Процес профорієнтації може допомогти майбутнім здобувачам краще зрозуміти себе, виявити свої сильні сторони, слабкості та інтереси. Це дуже важливо, тому що вибір професії, яка відповідає індивідуальним здібностям та інтересам, може забезпечити кращі можливості для кар’єрного росту, фінансової стабільності та соціального статусу.

1 травня 2024 року викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Семенчук Тетяна Борисівна,  Осипова Євгенія Леонідівна та Пахота Наталія Вікторівна в рамках профорієнтаційної роботи кафедри  відвідали Ліцей №8 Оболонського району міста Києва та провели тренінг з розвитку Soft skills.

Науково-педагогічні працівники ДУІТ разом з учнями ліцею обговорили та розібралися з поняттям «Soft skills», зосередили особливу увагу на особистісних якостях – комунікабельність, креативність, уміння працювати в команді та вмінні ефективно використовувати час. Здобувачі освіти прокачали свої навички під час виконання ігор та вправ з розвитку Soft skills. 

Щиро вдячні Адміністрації ліцею за організацію заходу. 

Дякуємо  здобувачам освіти за щирість та відкритість, за цікаві питання та позитивні емоції. Чекаємо на вас в університеті!

 З вірою у Перемогу і  Україну!

Що ви бажаєте знайти?