Представники Крюїнгової компанії «Columbia Shipmanagement» знову в ДУІТ!

Представники Крюїнгової компанії «Columbia Shipmanagement» знову в ДУІТ!

Студенти КІВТ ДУІТ старанно працюють на перспективу кар’єрного розвитку, вдосконалюючи свої знання та навички. І кращі з них завжди отримують гідну винагороду – проходження практики за кадетською програмою престижних міжнародних компаній! 

У жовтні 2023 р. Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного провів зустріч із своїм постійним партнером «Columbia Shipmanagement» – міжнародною крюїнговою компанію зі світовим ім’ям. 

До стін Інституту завітали представники компанії – виконавчий директор української філії Григорій Машкевич та менеджер Аліна Браткевич. Ними була прочитана тематична лекція-презентація для студентів факультетів судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті. Майбутні моряки дізналися про переваги та умови вступу до кадетської програми, зрозуміли, в чому полягає важливість не лише професійних знань, але і англійської мови та soft skills, а також усвідомили необхідність бути конкурентоздатними та впевненими у своїх силах. Адже для успішного заміщення вакантної посади кадета на суднах компанії «Columbia Shipmanagement»  потрібно пройти величезну кількість тестів та співбесід. 

Після цікавої та інформаційної презентації здобувачі отримали можливість задати питання та отримати відповіді на них. Студенти проявили себе серйозно мотивованими, і були в найбільшій мірі зацікавлені механізмом оформлення на кадетську програму.

Заключною частиною візиту було проведення співбесіди із студентами, які пройшли попередній відбір на факультетах. 

Бажаємо КІВТ та «Columbia Shipmanagement»  подальшої плідної співпраці!

Що ви бажаєте знайти?