Нові горизонти та нові перспективи студентів… Крюїнгова компанія Columbia знову у ДУІТ!

Нові горизонти та нові перспективи студентів… Крюїнгова компанія Columbia знову у ДУІТ!

Навіть у складні воєнні часи студенти-моряки продовжують працювати на перспективу кар’єрного розвитку, вдосконалюючи свої знання та навички. І кращі із них завжди отримають гідну винагороду – проходження практики за кадетською програмою престижних міжнародних компаній! 

У березні 2023 р. Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного нарешті отримав можливість запросити для чергової саме офлайн  зустрічі свого постійного партнера “Columbia Shipmanagement” – міжнародну крюїнгову компанію із світовим ім’ям. 

До стін Інституту завітали представники компанії – виконавчий директор української філії Григорій Леонідович Машкевич та менеджер Аліна Ігорівна Браткевич. 

Ними була прочитана тематична лекція-презентація для студентів першого, другого та третього курсів факультетів судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті. Майбутні моряки дізналися про переваги та умови вступу до кадетської програми, зрозуміли, в чому полягає важливість не лише професійних знань, але і англійської мови та soft skills, а також усвідомили необхідність бути конкурентоздатними та впевненими у своїх силах. Адже для успішного заміщення вакантної посади кадета на пароплавах  компанії “Columbia Shipmanagement”  потрібно пройти величезну кількість тестів та співбесід. 

Після цікавої та інформаційної презентації здобувачі отримали можливість задати питання та отримати відповіді на них. Студенти проявили себе серйозно мотивованими, і були в найбільшій мірі зацікавлені механізмом оформлення на кадетську програму.

Після офіційної частини, під час якої цільова аудиторія також отримали сувеніри із логотипом компанії, була невеличка кава-брейк, де студенти, викладачі та представники  “Columbia Shipmanagement”  змогли поспілкуватися у більш неформальній обстановці.

Заключною частиною візиту було проведення співбесіди із всіма студентами, які бажали долучитися до програми, що стало першим етапом конкурсу для наших студентів. Переможцями першого етапу були визнані студенти академічної групи 2016 (факультет судноводіння 3 курс): Мова Андрій, Кравченко Богдан, Куліш Дмитро, Чердаклієв Богдан. 

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм успішно пройти і наступні етапи, а КІВТ  та “Columbia Shipmanagement” – подальшого плідного співробітництва. Працюємо успішно на морі і на суші!!!

Що ви бажаєте знайти?